Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Belediye’yi Ziyaret etti

Güncel 17 Şubat 2018 11:48
Videoyu Aç Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Belediye’yi Ziyaret etti
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.Bakan Yardımcısı Çelik Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Başkan Bahçeci 2009 ve 2017 yılları arasında Kırşehir’e yapılan hizmetleri sunum halinde Bakan Yardımcısı Çelik’e anlattı.

Kırşehir Belediyesinin yatırım programlarıyla ilgili görüş alışıverişinde bulunduklarını kaydeden Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Şeffaf bir sunum oldu. Keşke daha fazla vakit olsa da bu anlattıklarınızı toplumun diğer kesimlerimde duysa. Yaptığı hizmetlerden dolayı Başkanımızı tebrik ediyorum. Halk yapılanları eksik görüyor. Zaman zaman kırsaldan şehre doğru, günlük misafirler getirirseniz yapılan hizmetleri daha iyi görür. Yaptığınız hizmetler çok güzel hizmetler. Daha çok göstermek ve tanıtmak lazım. Belediyenizi başarılı gördüm tebrik ediyorum. Vatandaşın taktiri her şeyin başında. Biz onları seviyoruz. Onlar ne derse başımızın üstündedir. Belediyelerin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kırşehir Belediyemiz ‘in de kendi sınırlarına ve mahallelerine birlikte her bölgeye hizmet vermeye çalıştığını görüyoruz. Belediyemizin projelerinde bizde her zaman üzerimize düşen görevi yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesini istiyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir Belediyesi'nin yapacağı projelerle ilgili Bakan Yardımcısı Çelik'e bilgi verdi. Başkan Bahçeci Hükümetimizde çok çalışıyor, yerel yönetimlerde çok çalışıyor, yapılan işler ve hizmetleri fazla yoğun çalışmalardan dolayı tanıtma imkânı bulunmuyor.

Sunumun ardından, Başkan Bahçeci Kırşehir simgeleri olan hediyelerden Bilim Sanayi, Teknoloji Bakanı Hasan Ali Çelik’e takdim etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri