Bil Kolejleri 3. Kariyer Günleri Programı Gerçekleştirildi

Güncel 20 Mart 2018 13:26
Videoyu Aç Bil Kolejleri 3. Kariyer Günleri Programı Gerçekleştirildi
A
a

‘Kariyer Günleri’ programına Katılan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci öğrenci ve öğretmenlerin sorularını yanıtladı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir BİL Kollejleri’nın düzenlediği ‘Kariyer Günleri’ne katıldı.

Kırşehir BİL Kolejleri Genel Müdürü Mustafa Çelik ve okul müdürleri tarafından karşılanan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci okul kampüsü ve okul hakkında bilgi aldı.

Eğitimde marka olmuş Kırşehir’de en donanımlı ve akademik anlamda en başarılı okullarından birisi haline geldiklerine işaret eden Kırşehir BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik, “ Eğitimde marka olmuş kentimize, ülkemizin en donanımlı ve akademik olarak en başarılı okullarından birisi olan Kırşehir Bil Kolejlerini ilimize kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu mutlu günümüzde bizlere her zaman rehberlik eden, yol gösteren, Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci yi okulumuzda öğrencilerimizle buluşturmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz” dedi.

Daha sonra sahneye davet edilen Belediye başkanı Belediye başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’in dünü ve bugününü anlattı, öğrencilere başarılı olmaları konusunda tavsiyelerde bulundu

Belediye başkanı Yaşar Bahçeci konuşmasının ardından okulun öğrenci ve öğretmenlerin soruları alındı.

BİL Koleji Yönetim kurulu Başkanı Fatih Yıldırım ve Bil Kolejleri genel müdürü Mustafa çelik günün anısına belediye başkanı Yaşar Bahçeciye plaket vermesinin ardından öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

1000
icon
Özenti 20 Mart 2018 16:40

Özel okulların reklamı öyle güzel yapılıyorki çok başarılıymış gibi öğrencileri oraya yönlendirilmeye çalışılıyor ve siyasilerimiz buna alet oluyor. 30 Ağustos okulunun inşaatı devam ediyor devasa büyüklükte bir okul yapılıyor çok büyük bir yatırım ama bahçesi yok oyun alanı yok neymiş üst kata oyun alanı yapılacakmış küçük yavrularımızı apartmana hapsettik şimdide okula hapsedeceğiz. Bakanın açıklamasında ders saati kısaltarak teneffüs saati uzayacak dedi böylemi uzayacak. Bizim siyasilerimiz reklama alet olmaya çalışmasalar keşke,devletin bu güzel yatırımını güzel bir şekilde değerlendirselerdi yavrularımıza güzel bir okul yapılırdı. Bakanın bu okuldan haberi varmı... Bir merakımdan Bil okulunun yapım maliyeti ile 30 Ağustos okulunun maliyeti kaç TL. Fark ne kadar.?

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri