Belediyenin Çocuk Korosu Muhteşem Gece Yaşattı

Güncel 5 Mayıs 2018 14:05
Videoyu Aç Belediyenin Çocuk Korosu Muhteşem Gece Yaşattı
A
a

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği konserde muhteşem bir gece yaşattı. 

Çocuk koromuz dördüncü yılını tamamladığını belirten Başkan Bahçeci , dört yıldır başta Levent hocamızın gayreti ile  Ayten hocamızın katkılarıyla gerçekten hepimizin göğsünü kabartan bir koroya sahip olduk. Bundan dolayı hocalarımıza teşekkür ediyorum. Kültür ve Sanat Hayatı olmayan bir şehrin damarları tıkalı demektir. Şehrimizde son yıllarda özellikle Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezimizin açılmasıyla birlikte neredeyse burada her gün etkinliğimiz var. İnşallah bu etkinlerimiz artarak devam edecek. Yavrularımızın, çocuklarımızın katıldığı etkinlikler çok daha kıymetli. Korodaki çocuklarımız bilim sanatçı adayları. Büyük bir cesaret sahneye çıkmak. Her şeyden önemli birlikte bir şeyler yapmak, takım çalışması, takım ruhunu bu yaşta özümsemeleri çok önemli.  

 

Başkan Bahçeci , Türkiye’nin en büyük sorunu ne diye sorarsanız nezaket derim. Her yerde nezaket sorunu var. Ama sanatla uğraşanlarda ben nezaketsiz uğraşan hiçbir sanatçı görmedim. Çocuklarımıza yapacağımız en iyi iyilik onları sanatla yetiştirmek , hayatlarında sanatı, kültürel faaliyetleri önemli bir yere sahip hale getirmek onlara yapacağımız en iyi iyilik diye düşünüyorum. Çocuk korosu bu manada son derece önemli koro. Şehir dışında da konserleri olacak. Ailelere de teşekkür ediyorum çocuklarınızı sabırla getiriyorsunuz, bu çok önemli sizlerde bu etkinliklere sahip çıkıyorsunuz sizlere de çok teşekkür ediyorum. Levent hocamıza sabırlar diliyorum. Bu çalışmaları ileriye taşımak için gayret içerisindeler dedi.  

  

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , konserde koro şefi Levent Cihan Ceylan ve Piyanist Ayten Şahin’e plaket takdim ederken, koro solistlerine teşekkür belgesi verdi. 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri