Belediyenin Çocuk Korosu Konserine Yoğun İlgi

Güncel 29 Kasım 2017 13:43
Videoyu Aç Belediyenin Çocuk Korosu Konserine Yoğun İlgi
A
a

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu Salı akşamı Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirdiği konsere yoğun ilgi vardı.

Koro Şefi Cihan Ceylan ve Piyanist Ayten Şahin yönetiminde Çocuk Korosu 4 bölümünden oluşan ve 19 parçanın seslendirildiği konser, solist ve koristlerden oluşan 54 kişi sahne aldı.

Konsere katılanları sevgi ve saygı ile selamlayan Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci , Bizlere çok güzel gece yaşattınız. Sevgili çocuklar sizler pırıl pırıl iki değerli öğretmeniniz var. Birisi benim dostum ve arkadaşım diğeri ise öğrencim. Sizler gibi çok kıymetli, değerli ve güzide anne ve babaları olduğu için çok şanlısınız aynı zamanda anne ve babalar bu çocukların sizleri olması hasebiyle sizlerde çok şanlısınız ancak bir şey var ki, rabbim bu çocuklarımızı anne ve babalarından dolayı dünyaya getirmeye vesile olmuşlardır. Biz onları çok seviyoruz ve güveniyoruz. Gelecekte bu grup içerisinde çıkan çocuklar çok büyük devlet adamları ve bilim adamları olacak. Çok müzisyenler olacaklar inşallah rabbim bizleri o günleri göstermiş olur. Bundan 2 yıl önce Kültür Merkezi Müdürlüğü salonunda Sayın Başkanım Yaşar Bahçeci çocuklarımıza bir söz vermişti sizlere büyük bir salon yapacağım, kocaman bir piyanonuz olacak, siz salona sahip olacaksınız demişti ve dolaysıyla bugünlere erişmiş olduk. Bundan dolayı da bu eseri bizlere kazandıran, var gücü ile gece gündüz çalışan, geleceğimiz her şeyimiz olan, geleceğimizi emanet edeceğimiz bu çocuklara ne yapılsa azdır. Başkanım Yaşar Bahçeci vermiş olduğu bu sözü yerine getirirken, inşallah bundan sonra bu çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapılacağına inanıyorum. Ben anne babalarına , sevgili çocuklarımıza ve onların değerli öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, , konserde koro şefi Levent Demiryol ve Piyanist Ayten Şahin’e plaket takdim ederken, koro solistlerine teşekkür belgesi verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri