Belediye Okulları Dezenfekte Ediyor

Güncel 11 Ekim 2018 11:52
Videoyu Aç   Belediye Okulları Dezenfekte Ediyor
A
a

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Kırşehir ilkokul, ortaokul ve liselerde bakteri ve virüslere karşı dezenfekte çalışması başlatıldı.

Kırşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından Kırşehir ilkokul, ortaokul ve liselerde bakteri ve virüslere karşı dezenfekte çalışması başlatıldı.  

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Veteriner İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan uygulama ile özellikle kış aylarında oluşan bakterilerden kaynaklı grip ve benzeri hastalıkların önüne geçilmesinin hedeflendiğini söyledi.  

Bakterilerden oluşan hastalıkların, toplu yaşanılan mekânlarda kendini gösterdiğini dikkati çeken Başkan Bahçeci, “Gelecek nesillerin temiz ve sağlıklı ortamlarda eğitim almasını amaçlayan Kırşehir Belediyesi olarak okullarda dezenfeksiyon çalışmaları yaptık. Her türlü virüs ve bakteri üzerinde etkili olan dezenfektanlar ile yapılan uygulama ile öğrencilerin sağlıklı ortamlarda eğitime devam etmelerine katkı sağlıyoruz.  

Kırşehir’deki tüm okullarımızda ve öğrenci servislerinde bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.  

Okul yetkilileri ve veliler ise dezenfekte çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini belirterek, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve belediye Veteriner işleri müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler. 

(Haber Merkezi)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri