Belediye Meclis Üyeleri Vali İbrahim Akın'ı Ziyaret Etti

Güncel 1 Haziran 2018 16:47
Videoyu Aç Belediye Meclis Üyeleri Vali İbrahim Akın'ı  Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcıları, Vali İbrahim Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Belediye Meclis Üyelerini kabulünde konuşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Valiliği ve Belediyesinin ortak çalışmalar yürüterek Kırşehir için güzel hizmetlere imza atacağına inandığını söyledi.

Kırşehir'i daha da güzelleştirip kalkındırmak adına yatırımlar yapacaklarını belirten Vali  İbrahim Akın, “Kırşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışarak ilimizin sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. Demokratik olgunluğa erişmiş Kırşehir, gittikçe büyüyüp gelişen bir kent. Valilik olarak Belediyemize her türlü desteği vererek vatandaş odaklı hizmetlerin zamanında tamamlanmasına katkı sağlayacağız. Kırşehir’i imar etmekte Belediye Meclis Üyelerimiz de çalışmalarıyla bizlere yardımcı olacaktır.” dedi.

Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri de Vali İbrahim Akın'a  ilimize ‘hoş geldin’ diyerek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaret, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin’in meclis üyelerini Vali İbrahim Akın'a  tek tek tanıtmasının ardından yapılan sohbet ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri