Belediye’den Türk Halk Müziği Konseri

Güncel 16 Ocak 2018 13:40
Videoyu Aç Belediye’den Türk Halk Müziği Konseri
A
a

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri Türk Halk Müziği Korosu konseri bugün saat:19.00 ‘da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri ve müzik hocalarının yanı sıra TRT ve Kültür ve Turizm Bakanlığı saz sanatçılarının yer alacağı Türk Halk Müziği konser de 20 parça seslendirilecek. Konserde ayrıca, solist ve koristlerden oluşan 50 kişi sahne alacak.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Aile Yaşam Merkezi kursiyerlerimizin her yıl düzenlediği bu muhteşem konsere tüm hemşerilerimiz davetlidir. Aile Yaşam Merkezimizin açıldığı günden bugüne çok sayıda kursiyer Türk Halk Müziği kursuna katıldı. Bu yılda 4 aylık yoğun bir emekle yine bizlere çok güzel bir müzik ziyafeti yaşatacaklar. Koro da yer alan herkese çok teşekkür ediyorum. Müzik hocalarımız gönüllü olarak koromuza destek oluyor, onlara da Kırşehirliler adına çok teşekkür ediyorum. Bu tarz etkinlikler Kırşehir’imiz için devam edecek.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak olan konserimizin büyük ilgi görmesini bekleniyoruz. Kırşehir'i kültürel alanda ileriye taşımak için kültür ve sanat organizasyonlarına önem vermeye devam ediyoruz. Şehrimizi kültür ve sanat şehri yapma yolunda her alanda düzenlik etkinlik, konser, tiyatro, sergi organizasyonlarımız devam ediyor. Kırşehirliler yine çok güzel bir müzik ziyafeti yaşayacak. Konserimize tüm Kırşehirlileri davet ediyorum” dedi

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri