Belediye Başkanı Bahçeci’den Bil Okulları’na Ziyaret!

Güncel 10 Ocak 2018 13:18
Videoyu Aç Belediye Başkanı Bahçeci’den Bil Okulları’na Ziyaret!
A
a

BİL Okulları’nı ziyaret eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Türkiye ve Avrupa’da gezdiğim ülkelerde böyle modern ve çağdaş eğitim kampusu görmedim” dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, BİL Okulları’nı ziyaret etti. BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik tarafından karşılanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, okulun yeni eğitim kampus alanını gezdi.

BİL Okulları Kurucularından Fatih Yıldırım’ın da hazır bulunduğu ziyarette eğitimde marka olmuş Kırşehir’de en donanımlı ve akademik anlamda en başarılı okullardan birisi haline geldiklerine işaret eden BİL Okulları Genel Müdürü Mustafa Çelik, “ BİL Okulları’nı ilimize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

BİL Okulları’nı yakından takip ettiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, “ Akademik başarılarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Türkiye ve Avrupa’da gezdiğim ülkelerde böyle modern ve çağdaş eğitim kampusu görmedim. Kırşehir Belediye Başkanı olarak çok mutlu oldum. Emeği geçenlere teşekkür ederim” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri