Bektaş Aydoğan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Güncel 28 Kasım 2017 15:13
Videoyu Aç Bektaş Aydoğan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı
A
a

İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan yazılı olarak yaptığı açıklamada,” Bugün İslam alemine düşen en büyük görev, Peygamber Efendimizi yeniden anlamak, onun insanlığa kazandırdığı; vicdan, hak ve hakikat dolu öğretilerini bugünü toplumlarına anlatmaktır” dedi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Peygamberimizin doğumuyla birlikte, insanlığın önünde aydınlık bir devir açılmıştır. İçinde bulunduğumuz çağda da, O’nun sözlerine, ahlakına ve yol göstericiliğine her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğu açıktır. Bu bakımdan MevlidKandili’ni, Peygamber Efendimizi ve onun bütün insanlığa vermiş olduğu mesajı layıkıyla anlamak için önemli bir vesile kabul etmeliyiz.

O’nun insanlığın huzuru ve mutluluğu için yaptığı çağrının hayatımıza rehberlik etmesini sağlamalı, güzel ahlakı ve yol gösterici nasihatleriyle yaşantımızı güncelleştirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan MevlidKandili’nde rahmet ve mağfiret umarak yapacağımız ibadet ve yalvarışlar, inşallah hayırlı gelişmelere vesile olur.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri