Başkan Veli Şahin Antalya Kampını Değerlendirdi

Güncel 11 Ocak 2018 15:09
Videoyu Aç Başkan Veli Şahin Antalya Kampını Değerlendirdi
A
a

Bölgesel Amatör Lig 6. grupta, ligin ilk devresini lider olarak bitiren Kırşehir Belediyespor, Antalya Kampında yoğun bir idman programı ile ligin ikinci devresine daha güçlü başlamayı hedefliyor.

Antalya Kampında yaklaşık 8 gün boyunca günde en az çift idman ile ligin ikinci devresine hazırlanan Yeşil Beyazlı kulübün başkanı Veli Şahin, kampın son gününde Kırşehir Belediyespor'un kampını değerlendirerek şunları söyledi:
"1 haftalık kamp dönemini bitirdik. Biz zaten güçlü ve iyi bir takımdık bu ara transfer döneminde gerekli olan katkıları da transfer noktasında sağlayarak daha güçlü bir takım olarak ligin 2. devresindeki maçlarımıza hazırlanıyoruz. Kamp süresince 3 tane hazırlık maçı yaptık. Yaptığımız hazırlık maçlarını da değerlendirmek gerekirse, hazırlık maçlarının neticesi çok önemli değil, profesyonel takımlarla adeta lig havasında geçen maçlar ortaya koyduk. Şunu samimiyetle ifade etmek gerekirse oynadığımız maçlarla bizim daha güçlü bir takım olduğumuzu gördük. 
Başbakanımız Kırşehir'e geldiğinde Türkiye gündeminde de yer bulan takımımız için güzel mesajlar verdi. Biz de kulüp başkanı ve yöneticileri olarak sizleri daha güzel ortamlarda maçlara hazırlayacağız. Bunu bilmenizi istiyorum ama beklentiler de biraz daha yükseldi. Artık profesyonel lige çıkmamızı sadece Kırşehir değil Sayın Başbakanımız da istiyor. Sorumluluğumuz daha da arttı. Bunun bilincinde olalım. Biz her zaman yönetim olarak takımımızın yanındayız. Herkes görev alanı içerisindeki işleri iyi yaparsa mesele yok. Futbolcularımız sahada mücadele edecek, hocalarımız futbolcularımıza gereken çalışmayı yaptıracak, biz de kulübümüze destek olmaya devam edeceğiz. 
Bu takımın kulüp başkanı olarak ben, ne gerekiyorsa onu yapmaya çalışıyorum. Ben Antalya kampından mutlu ve ümitli ayrılıyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi inancım, kararlılığım ve azmim bir kat daha artarak ve mutlu bir şekilde dönüyorum. İnşallah takım olarak sizlerin de bizleri mahçup etmeyeceğinizi gördüm. 
Ben tekrardan bu kampın hepimize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah ligin ilk maçında da üzerimize düşeni yapacağız. Kaldığımız yerden yola devam edeceğiz. Ligin sonunda da bu şehri bu takımı ve bize inanan insanları hep birlikte mutlu edeceğiz. Çünkü biz tek başına hiçbir şeyiz. Her şeyi birlikte başaracağız. 
Takımımıza yeni katılan arkadaşların uyum sürecinde de hep birlikte katkı sağlayacağınızı düşünüyorum. Biz bir takım ve aileyiz. Bunun farkında olalım ve gerekli mücadeleyi, gerekli katkıyı sağlayalım. Bardağın hep dolu tarafına bakıp pozitif düşünelim. Olumsuzluklarla negatif düşüncelerle hiçbir yere varamayız. Hep pozitif ve iyi şeyler düşünmek zorundayız. İnşallah şampiyonluk bizi bekliyor."
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri