Başkan Bahçeci’den Anlamlı Buluşma

Güncel 22 Mart 2018 09:58
Videoyu Aç Başkan Bahçeci’den Anlamlı Buluşma
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , "Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nde engelli çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.

Kırşehir Belediyesi tarafından, Down Sendromu Farkındalık Günü etkinliği kapsamında Ağalar Konağında program düzenlendi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci programda yaptığı konuşmada,” Bu günlerin en önemli özelliği Down sendromlu çocuklarımızın sorunları ile ilgili, istekleri ile ilgili onların farkındalığı ile ilgili, bu günler vesilesi ile bir gündem ve katkı sağlıyoruz.

Onların bizlerden eksiği yok fazlalıkları var diyen Bahçeci, “Allah onlara bir tatlılık ve güzellik vermiş. Allah ailelerine yardım etsin. Anne ve baba ile cennetin kapıları açılıyor diye düşünüyorum. Onların güler yüzü duası çok kıymetli. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Down sendromlu çocuklarımızın sorunları ile ilgileniyor. Dünya’da ülkemiz kadar engelliler hakkında yapılan çalışmalar noktasında başarılı ülke. Bilmiyorum ama batıda ve Avrupa’da böyle hizmetler yok diye düşünüyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun ve teşekkür ediyorum. Bizlerde şehrimizde ailelerle çocuklarımızla iyi bir diyalog kurmaya, sorunları ile ilgilenmeye gayret ediyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi ve huzurumuzu bozmasın dedi”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri