Başkan Bahçeci "Tek Derdimiz Var Kırşehir’e Hizmet Etmek"

Güncel 8 Mayıs 2018 15:48
Videoyu Aç Başkan Bahçeci "Tek Derdimiz Var Kırşehir’e Hizmet Etmek"
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Proje ve hizmetlerimizin her aşamasında hemşehrilerimizin fikirlerini alıyoruz. Biz her zaman onların yanındayız, yakınınızdayız. Bizim tek derdimiz vatandaşa hizmet etmektir” dedi.

"Bizim tek derdimiz var Kırşehir’e hizmet etmek. Vatandaşlarımızın derdine derman olup, isteklerini en kısa sürede yerine getirmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Çok şükür bugüne kadar çözülemez denilen birçok sorunu çözdük, çözmeye de devam edeceğiz. Kırşehir’imiz  kazanmaya devam edecek. Şehrimizin tüm mahallelerinin neye ihtiyaç varsa o sorunu çözmek için ekibimizle gece gündüz çalışıyoruz. Çünkü bizim bu makamlara gelirken tek derdimiz vardı, o da halkımıza hizmet. Çünkü biz halkımızın hizmetkârıyız.  

Başkan Bahçeci, Kırşehir’e en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Hedefimiz, görev süremiz boyunca birçok önemli projeyi hayata geçirmek. Şehrimizin temel sorunlarından olan altyapıyı baştan sona yeniledik. Daha sonra asfalt dökmedik ve kilit parke yapmadık sokak bırakmadık. Şimdide şehir merkezinde genel bir yol ve kaldırım yenileme çalışması yaptık. Bu temel projelerin yanında, Ayrıca yapımı devam eden projelerin de tamamlanmasıyla şehrimiz bambaşka bir yapıya kavuşacak.  

Kırşehir’in daha yaşanabilir bir kent olması yönünde çalıştıklarını belirten Başkan Bahçeci “Mahallelerimiz, ve şehrimizin her bölgesine halkımızla beraberce hizmet etmeye çalışıyor, şehrimizin daha yaşanılabilir bir şehir olmasını hedefliyoruz. Hizmetlerimizi halkımızın isteği doğrultuda  oluşturuyoruz. Proje ve hizmetlerimizin her aşamasında hemşerilerimizin fikirlerini alıyoruz. Bu güzel birlikteliğin her zaman korunması gerekiyor. İlişkilerimizi bu şekilde devam ettirdiğimiz takdirde çok daha nitelikli hizmetleri hayata geçireceğiz. Biz her zaman hemşerilerimizin yanınıdayız, yakınınızdayız. Bizim tek derdimiz halkımıza  hizmet etmektir. 

“Kırşehir’imizin güzelliği gün geçtikçe artıyor 

 
          Kırşehir  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, altyapısı tamamlanan bölgelerde başladıkları üst yapı çalışmalarının da sonuna gelindiğini ifade etti. Başkan Bahçeci, “Altyapısını tamamladığımız bölgelerde başladığımız üst yapı çalışmalarımızın da sonuna geliyoruz. Kırşehir’imizin güzelliği gün geçtikçe artıyor. Kırşehirlinin güzelliğine güzellik katmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Bizlere inanan, güvenen tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Kırşehir’imiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.  

Başkan Bahçeci, Atatürk Caddesinin de ilk kısmı bitti, hedefimiz olan Mayıs sonuna inşallah tüm çalışma bitmiş olacak, orda da esnaflarımızı ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgilendirdik .Lise Caddesi çalışmamızın ilk kısmı kütüphane kavşağına kadar olan kısmı bitmek üzere, esnafımızı da tek tek dolaşıp gösterdikleri sabır İçin teşekkürlerimizi bizzat kendim ilettim. Askerlik Şubesi Kavşağında ki çalışmamızı tamamladık ve hizmete açtık. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri