Başkan Bahçeci, Önemli olan vatandaşlarımızın rahatı

Güncel 28 Ağustos 2018 15:30
Videoyu Aç Başkan Bahçeci, Önemli olan vatandaşlarımızın rahatı
A
a

Kırşehir Belediyesi Kervansaray Mahallesi Mehtap Tepesi Yolu Şehit Behçet Dinç Caddesinin alt ve üst yapısını sil baştan yaparak mahalleye yakışır cadde haline getirdi.

 
Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kırsal mahallelerdeki yol bakım ve onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 
 
Kervansaray Mahallesi Mehtap Tepesi Yolu Yeni görünüme kavuştu  
 
           Vatandaşların daha konforlu ve kullanışlı yollarda seyahat etmeleri için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirten Başkan Bahçeci “Ekiplerimiz kırsal mahallelerdeki yolların bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu amaçla Kervansaray Mahallesi Mehtap Tepesi Yolu Şehit Behçet Dinç Caddesinin asfalt kaplama çalışması gerçekleştirdik. Bu yolumuz daha önceden bozuktu. Kışın yağan yağışlarda vatandaşlarımız zorlanıyordu. Bu da vatandaşlarımıza kışın zor anlar yaşatıyordu. Bu sorunu çözdük. Kervansaray  Mahallemizdeki vatandaşlarımız artık bu yolu gönül rahatlığı içinde kullanabilirler.  
Vatandaşlarımızın da çok sık kullandığı bu yolumuzu, yaptığımız çalışmalar sonucu yaya ve araç trafiğine açtık. Halkımızın konforu ve rahatı için çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiriyoruz. Kırşehir’in her yerinde ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Çalışmaya da devam edecekler. Benim için önemli olan vatandaşlarımızın rahatı. Hizmet için çıktığımız bu yolda imkan ve yetkilerimiz dahilinde vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. 
 
Yapılan çalışmalar ile Kervansaray Mahallesi Mehtap Tepesi Yolu Şehit Behçet Dinç Caddesinin alt yapısını bitirerek caddeye yeni görünüm kazandırdıklarını belirten   
Başkan Bahçeci “Belediye ekiplerimiz ayrıca, yol bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir.  
İlimizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt ve kilit parke yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmaları yürüttüklerini kaydetti.  
   
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri