Başkan Bahçeci; Biz AK Parti Olarak Sen Ben Değil BİZ Olmayı Bildik!

Güncel 6 Haziran 2018 14:21
Videoyu Aç Başkan Bahçeci; Biz AK Parti Olarak Sen Ben Değil BİZ Olmayı Bildik!
A
a

24 Haziran´da yapılacak seçimler için destek isteyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti´nin 2 milletvekili çıkarması gerektiğini söyledi.

24 Haziran Genel seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Bahçeci; Biz AK Parti olarak sen ben değil BİZ olmayı bildik.

16 yıllık birikimimizle Türkiye’yi şahlanma dönemine açacağız inşallah diyerek AK Parti Döneminde Türkiye’de ne gibi gelişmeler olduğunu anlattı.

“Ankara Caddesinde ki doktor muayenehaneleri unuttunuz mu? Şimdi bir tane de doktor adayımız var. Bizim adaylarla işimiz yok. Hepsi de iyi insanlar. İnsanlıklarına lafımız yok. Ama geçmişte doktor muayenesine gitmeden, hastanede yüzümüze bakmadıklarını unuttuk mu? Unutmadık!!! 8-10 kişilik koğuşları unutmadık!!! İlaç kuyruklarını unutmadık!!! Eskiden 15 yılda bir bina yapardı devlet. Şimdi Üniversite kampüsünde devasa binalar yapılıyor bir yılda. Yıllardır tek şeritli yollara mahkûm edilmedik mi? Binlerce insan ölmedi mi? Şimdi ise bölünmüş yolar bitti, sıcak asfaltlar yapılıyor. Uçağa Kırşehir’de kaç kişi binerdi. Şimdi herkes uçağa biniyor. Türkiye gerçekten büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

Türkiye’ye Milli Savunmada, ulaşımda çağ atlatan Recep Tayyip Erdoğan’a bırakıp da ülkede bir çivisi olmayanlara mı oy vereceğiz? Onlarda bu ülkeyi geçmişte yönettiler niye hiçbir şey yapmadılar? Bol keseden atıyorlar; onu vereceğiz, bunu vereceğiz diyorlar, böyle bir siyaset anlayışı yok! Biz AK Parti olarak sen ben değil BİZ olmayı bildik.16 yıllık birikimimizle Türkiye’yi şahlanma dönemine açacağız inşallah.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri