Başkan Bahçeci; 19 Mayıs Aziz Milletimizin Şahlanışıdır

Güncel 17 Mayıs 2018 16:35
Videoyu Aç Başkan Bahçeci; 19 Mayıs Aziz Milletimizin Şahlanışıdır
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

             Başkan Bahçeci, mesajında şu görüşlere yer verdi:   Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolda, ilk ve en anlamlı adımı oluşturan, Ulu Önderimiz  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak, Yüce Türk Milletinin sonsuza kadar bağımsızlığı için, kurtuluş meşalesini ateşlediği tarihin 99. yıldönümünü, “Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” coşkusu içinde, milletimizin tüm bireyleriyle kenetlenerek kutluyoruz. 
             Bu günün, “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanması ülkemizin geleceği olan gençlerimizle bütünleşmemiz ve onlarla aynı coşkuyu paylaşarak, geleceğe daha umutla bakmamızı da sağlamaktadır. 
            Bilgi çağı nitelendirilen çağımızda, ülke kalkınmasını sağlayacak olan gençlerimizin, modern çağın gereklerine uygun olarak yetiştirilmesi için, bugünün yetişkinlerine düşen görev ve sorumlulukların bilincindeyiz. 
          Gençlerimiz geleceğe emin adımlarla ilerlerken, toplumumuzu derinden etkileyen tüm olumsuzluklardan uzak durmaları, böylece ailesine ve ülkesine yararlı bireyler olarak yetişmeleri gerekmektedir.Türk Milleti’nin tüm bireyleri, bu konuda gençlerimize güvenerek, geleceğe umutla bakmaktadır. 
          Bu duygularla, tüm Kırşehir’li hemşerilerimizin ve ülkemizin geleceği olan gençlerimizin, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”nı ve Gençlik Haftasını içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. “dedi 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri