Başkan Bahçeci; “Kırşehir’in güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz”

Güncel 27 Mart 2018 15:07
Videoyu Aç Başkan Bahçeci; “Kırşehir’in güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz”
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan kilit parke, alt yapısı biten sokak, caddelerin sert zemin ve uzun çarşı cephe giydirme çalışmalarını yerinde inceledi.   

Kırşehir Belediyesi’nin sert zemin ve yol yapım çalışmalarına hız vermesi ile birlikte, şehrin genelinde hizmetlerde aksama meydana gelmemesi ve şehir genelinde birçok yerde bulunan çalışmaların sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için sıkı denetim yapan Başkan Bahçeci, çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor. 

  

Başkan Bahçeci, “Belediye olarak şehrin pek çok noktasında çalışmalar sürdürüyoruz,  Şehrimizin en eski mahallelerinden Kayabaşı’nda alt yapıyı bitirip tüm sokaklarını beton parke ile kaplıyoruz, alt yapısı biten sokak ve caddeler sert zemin çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” dedi.    

  

Saha çalışmaları hakkında teknik ekipten bilgiler alan Bahçeci, teknik noktalarda oluşan küçük çaplı aksaklıkların da bir an önce giderilmesini istedi. Başkan Bahçeci ayrıca çalışmalar ve projelerle ilgili şunları kaydetti; “Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir.  

Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz. 

 

Vatandaşlarımız bizlere inanıp güvendiler, zor bir işe soyunduk. Şükürler olsun ki, alt yapı çalışmalarımızı bitirip, üst yapı çalışmalarına başladık ve hızlı şekilde üst yapılarımızı da tamamlıyoruz. Kırşehir’imiz her şeyin en güzelini hak ediyor. Kırşehir’in güzelliğine güzellik katmaya, taş üstüne taş koymaya devam edeceğiz. Bizlere inanan, güvenen tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Kırşehir’imiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri