Başkan Bahçeci, Kent Konseyi Engelli Meclisi ile buluştu

Güncel 3 Nisan 2018 12:39
Videoyu Aç Başkan Bahçeci,  Kent Konseyi Engelli Meclisi ile buluştu
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Kent Konseyi Engelli meclisi ile ağalar Konağında bir araya geldi.

Başkan Bahçeci buluşmada yaptığı konuşmada “Bugün Dünya Otizm farkındalık günü. Kent Konseyimizin engelli meclisinin düzenlediği kahvaltıya ev sahipliği yapmaktan son derece mutluyum. Çeşitli fırsatlarla sizlerle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Sizler ile vakit geçirmekten son derece mutlu oluyoruz. Hepinizi ayrı ayrı tanıyor ve hepinizi seviyorum. Sizlerin güler yüzü bizler için hazine. Hem devletimiz, sosyal hizmetler müdürlüğümüz, bakanlığımız, derneğimiz, hem kent konseyimiz, belediyemiz, bütün kurumlarımız, bütün kuruluşlarımız sizlere engellilere, farklı sorunlar yaşayanlar bir nebze olsun çare bulabilmek için yoğun bir mesai sarf ediyor. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.  

Sosyal devlet olmanın, gelişmiş bir ülke olmanın ana göstergelerinden bir tanesi kadınları ile , yaşlıları ile engellilerine dez avantantajlı durumlarda sahip çıkabiliyorsa devlet o zaman gerçek bir devlettir. Devletimiz son 15 yılda bu alanda çok önemli mesafeler kaydetti. Bunun en büyük mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır.  

Ona dualarınızı eksik etmeyin diyen Başkan Bahçeci ,  Allah ondan razı olsun. O olmasaydı bu hizmetlerin çoğu yapılamazdı. Bazı kesimler bazen şunu diyorlar, zaten görevi yapacak diye. Peki 15 yıl önce bu ülkede hiç  Cumhurbaşkanı ve Başbakan  olmadı mı. Onların niye görevi değilmiydi. O bütün kalbi ile samimiyeti ile sizleri seviyor ve Allah için hiçbir maddi ve manevi katkıyı esirgemiyor. Cumhurbaşkanımızın sizlere verdiği önemin göstergesi. Bizler de onun açtığı yoldan gitmeye gayret ediyoruz. 

Kapımız, gönlümüz, sevgimiz hep sizlere beraber diyen Bahçeci Kapımız her zaman sizlere açık, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Kent Konseyi Başkanımız ve hepimiz sizlerin emrinizdeyiz ve sizlerin de duasını bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri