Başkan Bahçeci , Çalışmaları İnceledi Esnaf ve Vatandaş ziyareti yaptı

Güncel 19 Mayıs 2018 14:42
Videoyu Aç Başkan Bahçeci , Çalışmaları İnceledi Esnaf ve Vatandaş ziyareti yaptı
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye tarafından yapımı devam eden üst yapıya yönelik hizmetleri yerinde inceledi, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Esnafın yanı sıra yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Bahçeci esnaf ve vatandaşa yapılan hizmetleri aktararak, Kırşehir’de yaşayan ve çalışan tüm vatandaşlara daha iyi hizmet etmek için çalıştıklarını belirtti.  

Başkan Bahçeci, 27 Evler yokuşu ve Atatürk Caddesi düzenleme çalışmalarını yetkili birim müdürleriyle beraber gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Her alanda yatırım ve hizmetlerine kesintisiz devam ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci 27 Evler yokuşu ve Atatürk Caddesi düzenleme çalışmaları yetkili birim müdürleriyle beraber gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.  

Çalışmaları yerinde denetleyen Başkan Bahçeci, “27 Evler Yokuşu yol çalışmamız devam ediyor, hava şartları çalışmalarımızı sekteye uğratmazsa 10 güne bitmiş olacak inşallah. Ramazan olmasına rağmen çalışmalarımız hızla devam ediyor, Atatürk Caddesi düzenleme çalışmalarımızda sona yaklaştık, hedef ay sonunda bitirmek. İşlerimizi takip ederken esnafımızın ve hemşerilerimizin Ramazanını tebrik edip hatırlarını sorduk, Rabbim huzurumuzu bozmasın inşallah. 

Kırşehir’in  dört bir yanında çalışmalara devam ediyor. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza önem veriyoruz. Kırşehir’imizi daha modern ve yaşanabilir hale getirmek için çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bugünü değil geleceği düşünerek asırlık çalışmalar yapıyoruz” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri