Başkan Bahçeci ; Aşıkpaşa Gazetesinin Yeni yaşını kutlarım

Güncel 2 Ağustos 2018 13:55
Videoyu Aç Başkan Bahçeci ; Aşıkpaşa Gazetesinin Yeni yaşını kutlarım
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Aşıkpaşa Gazetesinin yeni yaşında başarılar diledi.

Başkan Bahçeci, "Halkımızın doğru haber almasının vazgeçilmez öğelerinden biri olan basın kuruluşları; hiç kuşku yoktur ki ilkeli, dürüst, tarafsız yayın anlayışını sürdürdüğü müddetçe, toplumun takdirini ve saygısını kazanacaktır.

Sürdürdüğü düzeyli, ilkeli, objektif, yayın politikaları ile başarılı çalışmaları yakından takip edilen Aşıkpaşa Gazetesi’nin 23. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutluyorum. İlimiz basın camiası içinde kitlelere ulaştırdığı tarafsız, birleştirici haberlerle önemli bir sorumluluğu yerine getiren Aşıkpaşa Gazetesi’nin başarılarının bundan sonraki süreçte de artarak devam edeceğine inanıyorum.

Gazeteniz, başarılı çalışmalarıyla halkın takdirini kazanmaktadır. Kentin sorun ve sıkıntılarını gündeme getirerek kamuoyuna aktarmada oldukça önemli bir görev üstleniyorsunuz. Kırşehir’deki gelişmelere karşı gösterdiği duyarlılık ile gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden gazeteniz, iletişimin ve toplumsal ilişkilerin önemsendiği dönemimizde kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir.

23 yıl önce yayın hayatına başlayan Aşıkpaşa Gazetesi ilimizin gündemine önemli katkılarda bulunmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar özverili çalışmalarıyla okuyucusuna daima daha güzel hizmet verme gayreti içinde olan ve ilkeli, dürüst, tarafsız yayın anlayışı içinde gazeteciliğe gönül vermiş Aşıkpaşa Gazetesi yeni yaşında, sahibini, yazarlarını ve tüm çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri