Başkan Bahçeci , “Kırşehir’in geleceği adına biz insiyatif almaya devam edeceğiz”

Güncel 3 Mart 2018 15:05
Videoyu Aç Başkan Bahçeci , “Kırşehir’in geleceği adına biz insiyatif almaya devam edeceğiz”
A
a

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ak Parti, Kadın Kolları ile bir araya gelerek Belediye faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Göreve geldiği günden beri halkın içinde, halkla bütünleşmiş bir anlayışla Kırşehir'i yönetme isteği ve gayretinde olan Başkan Bahçeci, yaklaşık 9 yıllık görev süresince Kırşehir Belediyesi olarak yaptıkları ve yapacakları icraatları  Ak Parti Kadın Kollarına aktardı. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Kırşehir Evinde   Ak Parti Kadın Kolları  ile bir araya gelen Belediye Başkanı Bahçeci, planlanan değerlendirme toplantısında Kadın Kolları  yönetimine Kırşehir Belediyesi’nin yaptığı ve yapacağı hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.
Amacımız her yıl yaptığımız gibi  Belediyemizin neler yaptığı ve bu yılda neler yapmayı planladığımızı sizlerle paylaşmak diyen Başkan Bahçeci ,” Her düzenli yıl olarak dokuz yıldır aksatmadan faaliyet sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Ocak ayından başlayarak Nisan ayına kadar toplumun farklı kesimleri ile bir araya geleceğiz. Bizler toplumu her kesimine ulaşmaya çalışıyoruz. Dokuz yıldır faaliyetlerimizde halkla ilişkiler arasında bana en etkili olanı hangi derseniz bu faaliyet sunumlarını söylerim. Kendimize rehber edindiğimiz bir sözümüz var. Halkı dinlemeyen siyasetçiler , gemiyi karaya oturtmaya mahkumdur. Eğer siz halkın ne istediğini ve ne istemediğini bilmezseniz o zaman kendinize doğru politikalar belirleyemezsiniz. Biz dokuz yıldır faaliyet sunumlarımızdan o kadar çok faydalandık ki yılda bir defa da olsa toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelerek çalışmalarımızı anlatıyoruz. Toplumun her kesimini ayrım yapmadan sendikalar, sivil toplum örgütleri, muhtarlar ve üyeleri, siyasi partiler, yani herkesi dinleyerek kendimize doğru istikamet çizme fırsatını buluyoruz. Çünkü eğer kapalı kapılar ardında 3-5 kişiyle oturup karar verme gibi bir yol seçersek o zaman yalnızlaşırsınız ve doğru karar veremezsiniz. Bizler hep çarşıdayız. Sizlerin arasındayız. Şehrimizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye gayret ederken de sizlerin görüşlerini alıp kendi istikametimizi ona göre çizip doğru yolda ilerlemek için bu toplantılar gerçekten çok faydalı oluyor.
Dedikodunun gündem belirlediği değil, hizmetin ve yapılan işin şehre katkının konuşulduğu bir şehir olmamız lazım diyen Başkan Bahçeci ,Bu şehrin kaderini dedikoduculara mahkûm etmeyeceğiz. Biz bir hizmet çıtası koyduk, bundan sonra gelecek her kes bizden daha fazla üretmek zorunda ki toplumun gözüne girsin. Dokuz yıldır kimseye kin gütmeden ama duruşta sergileyerek dikleşmeden dik durarak yaptığımız işin hakkıyla yapmak istiyoruz.
Kırşehir’in geleceği adına biz insiyatif almaya devam edeceğiz. Bu şehir hepimizin, bu şehir güzelleştikçe bundan fayda görüyoruz. Yaptığımız projeleri MHP’li,CHP’li bana oy veren de kullanıyor veremeyen de kullanıyor. Kendi şehrimiz de STK’larla, iş adamları ile Kamuda görev yapanları ile, Siyasetçileriyle, İdarecileriyle birlik olarak hareket etmemiz son derece önemli. Bizim konuşamayacağımız ve cevap veremeyeceğimiz hiçbir şey yok. Hep çarşıda yız ve halkımızla iç iç içeyiz dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri