Başkan Bahçeci , “Kırşehir’i Türkiye’de bahsedilen bir şehir haline getireceğiz”

Güncel 19 Mart 2018 16:47
Videoyu Aç Başkan Bahçeci , “Kırşehir’i Türkiye’de bahsedilen bir şehir haline getireceğiz”
A
a

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, amaçlarının Kırşehir’i Türkiye’de bahsedilen bir şehir haline getirmek olduğunu belirtti.

“Kırşehir’i Türkiye bahsedilen bir şehir haline getirmek için gece gündüz çalışıyoruz." diyen Başkan Bahçeci, "Kırşehir, en güzel, en hızlı gelişen şehir olarak görünüyor. Bunu hep beraber yaptık, Kırşehir halkı bize destek vermemiş, bizlerin yanında durmamış olsaydı, bu işlerin altından kalkmamız mümkün değildi”
Kırşehir 'de  göreve geldiği günden bugüne kadar yaptıkları yatırımları çeşitli sivil toplum örgütleri ve kamu yararına çalışan dernek, vakıf, kamu kurum ve siyasi parti temsilcilerine tek tek anlatan Başkan Bahçeci, “Hemşerilerimizin daha rahat, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için çalıştıklarını belirterek, en ücra mahallelerimizde bile vatandaşlarımızın ayağı yazın toza, kışın ise çamura değmeyecek dedik. Çok şükür bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. 
Hep beraber bu şehre hizmet etmek için çalışıyoruz. Kırşehir'in öncelikli sorunlarından başlayarak tüm ihtiyaçlarını tek tek gideriyoruz. Yaptığımız yatırımlarla Kırşehir’imiz  daha iyi daha güzel hale geldi. Amacımız bu şehri modern, yaşanabilir ve adından söz ettirilen bir  şehir haline getirmek.


         Bahçeci, Kırşehir, en hızlı gelişen bir şehir 
Kırşehir Belediyesi şehirde yenileme ve değişim çalışmaları kapsamında projelerini sürdürüyor. Şehrin dört bir yanında ara vermeden süren çalışmalar, vatandaşların takdirini kazanıyor. Bir yandan Kırşehir’in kaderini değiştirecek projeler tüm hızıyla devam ederken, diğer yandan ise kentin ana problemleri belediye eliyle yok ediliyor. Bu konuda sağlanan en büyük başarılardan birisi de kent içi alt yapı çalışmaları olarak ön plana çıkıyor.
Kırşehir  Belediyesi, her alanda yatırım ve hizmetlerine kesintisiz devam ederken,  Şehrin her köşesinde, her alanda bir çok yatırım ve hizmetin devam ettiğini söyleyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci " Kırşehir Belediyesi olarak; hemşerilerimizle, yönetim kadromuzla, personellerimizle birlikte daha yaşanabilir, daha modern, marka bir kent için tüm imkânlarımızla çalışmaya devam ediyoruz. Bu noktada bizlere güvenen ve destek olan halkımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. “Halka hizmet, Hakk’a hizmet”  anlayışı ile çalışmalarımıza kesintisiz devam edeceğiz" diye ifade etti. 
 “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadesini de kullanan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’i güzel günlerin beklediğini kaydetti. Bahçeci şunları söyledi: “İlimizin artık her yönüyle değişmesi ve kabuğunu kırması için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu noktada bütün imkânlarımızı seferber etmekteyiz. Yenilediğimiz ekipman ve iş makinelerimizle 24 saat esasını hedef alarak yaptığımız çalışmalarla imkansız denileni başardık. Süreci ise titizlikle takip ettik. Öncelikle büyük projelerimize ve kentimizin sıkıntılarına çözüm bulacak dokunuşlarla başladık. En büyük sorunların başında ise yollar geliyordu. Bu konuda radikal kararlar aldık. konsept caddeler ve modern yollar hedefiyle neredeyse kenti sil baştan değiştiriyoruz. Ekip ruhu, ortak akıl ve fedakâr çalışma prensibiyle başarılı olduk” dedi
 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri