Başabakan Yıldırım Yarın Kırşehir'e Geliyor.

Güncel 5 Ocak 2018 09:36
Videoyu Aç Başabakan Yıldırım Yarın Kırşehir'e Geliyor.
A
a

Başbakan Binali Yıldırım Yarın Kırşehir’e gelerek AK Parti İl Kongresi’ne katılacak.

Aşıkpaşa Spor Salonunda gerçekleşecek kongre öncesi AK Parti teşkilatlarının bir bütün olduğunu ifade eden İl Başkanı Aslan, 2001 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la başlayan kutlu yolculuğun merkezine insanı yerleştirdiklerini söyledi. Yarın gerçekleşecek İl kongresine Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağını belirten Başkan Aslan, “Başbakan Binali Yıldırım Kırşehir Kongremize katılarak Kırşehirlilere Aşıkpaşa Spor Salonunda hitap edecek. Yeni yatırım programlarımızı ve Kırşehir’deki değişimleri de Başbakan Yıldırım’a iletme şansımız olacak. Merkez ilçe ile beraber Kırşehir’de ilçe kongrelerimizi tamamladık ve biran olsun durmadan 2023 hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Aslan, “Ulaşım, eğitim, sağlık, savunma sanayi, Cumhuriyet tarihinin en önemli eserlerini çıktığımız bu kutlu yolda teşkilatlarımızın her kademesi ile inşa ettik. ‘Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ anlayışını kendimize düstur edinerek her kademede ilerleyen bir anlayışla hizmet ettik” dedi.

AK Parti iktidarı ile birlikte Kırşehir’in de büyümeye başladığını ve geliştiğini anlatan İl Başkanı Aslan, “Kırşehir, Türkiye’nin gelişimi noktasında payını fazlası ile alıyor. Teşkilatlarımız ve bürokratlarımız her kademede Kırşehir için çalışmalar sergiliyor. Hazırladığımız gelişim programlarımız teşkilatımızla birlikte milletvekilleri, belediye başkanı ve STK’larla uyum içerisinde gösterilen çalışmalarla ilerliyor” diye konuştu.

1000
icon
Mustafa 6 Ocak 2018 01:35

Hani fakatsiz lakinsiz herkeze kadro verilecekti sizki verdiğiniz her sözü yerinegetir mis birhukumetsiniz yemekhane ve bazı yerler neden yok siz hazreti omeri kendineze kılavuz edinmiş birisiniz bizde buna inandık oyumuzu size verdik eğer öyleyse biz hakkımız olan kadroyu istiyoruz saygılarımla sayın başbakanım kırşehire hosgeldiniz

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri