Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi, Dostluk ve arkadaşlıkların gelişmesine de katkı sağlayacak

Güncel 10 Nisan 2018 17:34
Videoyu Aç Bağbaşı Aile Yaşam Merkezi, Dostluk ve arkadaşlıkların gelişmesine de katkı sağlayacak
A
a

Bağbaşı Kentsel Dönüşüm alanı içerisinde bulunan, Aile Yaşam Merkezi inşaatının yapımına hızla devam ediliyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, kentsel dönüşüm alanında Aile Yaşam Merkezi inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Toplam 600 metrekarelik alana sahip aile yaşam merkezi inşaatına devam edilirken proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Bahçeci “Hizmete başlayan bütün aile merkezlerimiz şu anda tam kapasiteli olarak hizmet veriyor. Bizlerde bu merkezlerin sayılarını artırıyoruz. Bilindiği üzere Kervansaray ve Bahçelievler mahallelerimizde de konaklarımız var. Buralarda kurslarımız devam ediyor. Yapımı büyük bir hızla devam eden Bağbaşı Aile Yaşam Merkezimiz tamamlandığı zaman mahalle sakinlerine çeşitli kurslarla, organizasyonlarla hizmet edecek. İnşallah Bağbaşı Aile Yaşam Merkezine benzer bir Aile Yaşam merkezini Aşıkpaşa mahallemize de yapacağız.

Bağbaına yaptığımız Aile Yaşam Merkezi dört katlı içerisinde bodrum, zemin artı iki kattan oluşan bir bina şeklinde tasarlandı. Aile Yaşam Merkezi binası yaklaşık 600 metre kare ye oturan bina. Bodrum katında yüzme havuzu olacak. Fitness, aerobik, güzellik merkezi, bakım merkezleri, giyinme soyunma odaları olacak. Üst kat giriş katında kafeteryası olacak ve üst katında sınıflar ve derslikler şeklinde tasarlandı” dedi.

Başkan Bahçeci ayrıca,“Bağbaşı Kırşehir’in üniversiteye yakınlığı sebebi ile Üniversite’nin kullanabileceği çok önemli bir merkez haline gelecek. Özellikle hanımlar yüzme dersi alabilecek. Bağbaşı Aile Yaşam Merkezinin bir otelin SPA gibi düşünülmesi lazım ve bu şekil tasarlandı. Yine burada Aile Yaşam Merkezinde olduğu gibi her alanda açacağımız kurslarla burası inşallah çok güzel bir hizmet verecek. Öğretmenler, öğrenciler için çok güzel bir mekân olacak burasını en güzel bir şekilde kullanabilecekler. 2018 yılının Haziran ayında bize teslim edecek bizde tefrişini yapıp içini inşallah Kırşehirlilerimize birkaç ay sonrada bizde Kırşehirlilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri