Asımın Nesli Hareketi “Bu vatan için kanımla ben de varım” diyor

Güncel 10 Ocak 2018 13:26
Videoyu Aç Asımın Nesli Hareketi “Bu vatan için kanımla ben de varım” diyor
A
a

“Gençlik Üniversitesi” vizyonuyla hareket eden Asım’ın Nesli Hareketi Derneği, Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle gerçekleştirdiği “Geleceğin Gençliği Asımın Nesli Modeli” projesi kapsamında “sosyal sorumluluk ve sosyal girişimcilik” bilincini geliştirmek amacıyla Kızılay kan bağışına destek verdi.

Asımın Nesli Hareketi Derneği Başkanı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Geleceğin Gençliği Asımın Nesli Modeli Projesi Koordinatörü Mahmut Sami Doğancı yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Gençler arasında sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek amacıyla Kızılay’ın gerçekleştirdiği kan bağışına bizler de destek olduk. Asımın nesli bu vatan için kanımla canımla ben de varım diyor. Bu programa desteklerinden dolayı Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Yolal hocamıza ve Kızılay Kan Merkezi Müdürü, Kırşehir’in fedakar hekimi Dr. Zikri Gürel beye çok teşekkür ediyorum.”

Programa Asımın Nesli Hareketi Yönetim Kurulu Üyeleri, Kırşehir AFAD İl Afet ve Acil Durum Müdürü Metin Alpaslan, Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Zikri Gürel, Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Yolal ve çok sayıda gençler katıldı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri