Aşıkpaşa Gazetesi’nden İl ve İlçe Başkanına Ziyaret

Güncel 2 Kasım 2017 09:57
Videoyu Aç Aşıkpaşa Gazetesi’nden İl ve İlçe Başkanına Ziyaret
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Muhabir Semra Yılmaz, Editör ve İnternet Editörü Ceren Öncül Kırşehir AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan’ı ve Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş’ı makamında ziyaret etti.

Ak Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan’a hayırlı olsun diyen Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Muhabir Semra Yılmaz ve Editör ve İnternet Editörü Ceren Öncül yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Aslan, Aşıkpaşa Gazetesi Ekibine teşekkür etti ardından gerçekleştireceği ilk ziyareti Aşıkpaşa Gazetesi’ne yapacağını söyledi ve ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
İl Başkanı Muzaffer Aslan’ın ziyaretinden sonra Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş’a makamında ziyaret ederek, yönetiminde bulunan Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı Muhammed Mazhar Şahin’e de hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Altaş Aşıkpaşa Gazetesi ekibine teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
(HABER:SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri