Aşıkpaşa Gazetesi’nden Arif Kılıç’a Ziyaret

Politika 22 Mayıs 2017 16:35
Videoyu Aç Aşıkpaşa Gazetesi’nden Arif Kılıç’a Ziyaret
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Temsilcileri MHP İl Başkanı Arif Kılıç’ı, makamında ziyaret etti. Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Emin Turpçu ve Aşıkpaşa Gazetesi Medya Danışmanı Yakup ArıözMHP İl Başkanı Arif Kılıç’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 MHP İl Başkanı Arif Kılıç,  ise gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Aşıkpaşa Gazetesi yönetimine teşekkür etti.
Kılıç; Birlik Mesajı Verdi
İl Başkanlığı döneminde partisinde kitap okuma seansları düzenlemesi ile de tanınan Arif Kılıç görevini teslim alır almaz sosyal medyadan ülkücü duruşa yaraşır bir şekilde çağrıda bulundu. Birlik ve beraberlik mesajı veren MHP İl Başkanı Kılıç, “Geçmişte yaşananlar geride kaldı. Ülkücü harekete ve partimize katkı sağlamak isteyenlere kapımız sonuna kadar açık olacaktır” dedi.
Partililerine seslenen Kılıç, “Dün yaşananları geride bırakarak Milliyetçi Hareketin kurumsal kimliğine zarar vermemeye herkesin özen göstermesini istiyorum. Şahıslar gelip geçicidir, Değerli büyüklerimi, ülküdaşlarımı bu ülke için bende varım diyen kadir şinas Kırşehir Halkı’nı partimiz çatısı altında toplanmaya çağırıyorum” dedi.
Ziyaret Aşıkpaşa Gazetesi Temsilcilerinin MHP İl Başkanı Arif Kılıç’la çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri