Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz'ün 15 Temmuz Mesajı

Güncel 13 Temmuz 2018 17:36
Videoyu Aç  Aşıkpaşa Gazetesi  Sahibi Hüsnü Arıöz'ün 15 Temmuz Mesajı
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz 15 Temmuz ile ilgili bir mesaj yayımladı. Hüsnü Arıöz Mesajında şunları söyledi:

Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz 15 Temmuz ile ilgili bir mesaj yayımladı. Hüsnü Arıöz Mesajında şunları söyledi:      15 Temmuz gecesi ülkemizin üzerine oynanan menfur  oyunların, hain planların çirkin ve acımasız yüzü ortaya çıkmış,devlet içerisinde çöreklenen terör örgütü mensuplarının planları suya düşmüştür.
Tarih boyunca ülkemizin kalkınması ve gelişmesini hazmedemeyenler tarafından  ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bölmeye  yönelik yapılan hain saldırılara maruz kaldığımız hepimizin malumudur.
 
         Türkiye, 15 Temmuz 2016 akşam saatlerinden itibaren tarihinin en kritik günlerinden birini yaşamıştır. Ülkemizin ve milletimizin gözbebeği olan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içinde çöreklenmiş bir grup, emir-komuta zinciri dışına çıkarak darbe girişimi başlatmıştır. Fethullahçı terör örgütü üyesi oldukları anlaşılan bu grup, uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla, silahlarla devlete ve millete karşı hunharca saldırıya geçmiştir.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’nın liderliğinde aziz vatanperver, milletperver  halkımız hainlere karşı dik durarak kadın,erkek,yaşlı,çocuk demeden sokaklara dökülmüş tanklara karşı göğüslerini siper ederek canları pahasına kalkışmayı engellemiş tarihe adını altın harflerle nakşedilecek bir zafere imza atmışlardır.
 
        Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz , Aziz milletimiz menfur, hain darbe girişiminde bin yıl öncesi tıpkı  Malazgirt’te olduğu gibi, 717 yıl önce Söğüt’te, 563 yıl önce İstanbul’da, 100 yıl önce Çanakkale’de, Kut’ül Ammare’de, Dumlupınar’da ecdatlarımız  düşmana ne cevap vermişse 15 Temmuz 2016 günü aynı cevabı halkımız hainlere vermiş, yurdumuzun düşmanlara karşı geçilmez olduğunu,  tüm dünyaya ülkemizin bölünmez birliğini ve bütünlüğünü göstermişlerdir. Böylelikle tarihteki mümtaz yerimizin sürekli  aynı surette kalacağını ser-cümle-i alem anlamıştır.
 
        Kabul edilemez darbe girişiminin gerçekleştiği ilk  andan itibaren kararlı bir duruş sergileyerek istiklalimiz ve istikbalimiz uğruna mücadele veren, bu uğurda şehitlik yâda gazilik mertebesine ulaşan güvenlik güçlerimiz ve değerli  halkımız ile bu darbe girişiminin bozğuna uğratılmasının ardından ülkemiz genelinde olduğu gibi ilçemizin meydanlarında demokrasi nöbeti tutarak milli iradeye sahip çıkan yediden yetmişe herkese şahsım ve kurumum adına minnet ve şükranlarımı sunarım.
15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günüdür.Bugün tarihte bir dönüm noktasıdır,unutmamalı ve unutturmamalıyız dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri