Aşık Said 5. Ozanlar Şöleni Yapılacak

Güncel 22 Mart 2018 09:48
Videoyu Aç Aşık Said 5. Ozanlar Şöleni Yapılacak
A
a

KIYŞAD Başkanı İsa Erdoğan, Yazar ve Şair Derviş Ekim, Yazar ve Şair Veysel Turgut Aşıkpaşa Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz ve Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Turpçu ağırladı.
Kırşehir Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan Aşık Said 5.Ozanlar Şöleni’ne davet eden KIYŞAD Başkanı İsa Erdoğan: “ Aşık Said 5. Ozanlar Şöleni 24 Mart Cumartesi günü saat 19.30 da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Salonu’nda düzenlenecektir” dedi.
Aşık Said 5. Ozanlar Şöleni yapılacağını bildiren KIYŞAD Başkanı İsa Erdoğan gerçekleşecek olan şölene tüm Kırşehirlileri davet ederek şölenin ücretsiz olduğunu dile getirdi.
Aşık Said 5. Ozanlar Şöleni Programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Protokol Konuşmaları ile başlayacak. Sunuculuğunu Erol Kılıç’ın yapacağı programda ozanlar İsa Erdoğan, Ufuk Arslan, Hikmet Şentürk, Adnan Torun yer alacak. Aynı zamanda şairler Feride Taşkoparan, Mümtaz Boyacıoğlu, Ali Aydemir, Gürsel Şahinoğlu, Osman Alpsoy, Ahmet Şahinoğlu, Erdoğan Çalışkan, İbrahim Özdemir, Ertuğrul Yılmaz, Fendiye Dinç, Mehmet Sabah, Derviş Ekim, Sait Sargın, Erol Kılıç, Döndü Çetin, Veysel Turgut, İnayet Millidere şiirlerini seslendirecek. Programın ardından belge taktimi gerçekleşecek. Ziyaret daha sonra çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.(HABER: SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri