Arıöz’den Yeni Yıl Mesajı

Güncel 29 Aralık 2017 13:56
Videoyu Aç Arıöz’den Yeni Yıl Mesajı
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz Yeni Yıl Mesajı Yayımladı. Arıöz, yayımladığı yeni yıl mesajı ile 2017'de yapılan milli ve ekonomik çalışmalar için teşekkürde bulunarak, aynı başarı ve sonuçların artarak 2018'de de sürmesi temennisinde bulundu.

"Değerli Kırşehirli hemşehrilerim, mutluluk ve hüzünlerin yaşandığı bir yılı daha geride bırakıyoruz" diyerek başlayan Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz yayımladığı mesajda, "Her türlü saldırıya karşılık ülkemiz ve milletimiz 2017 yılında ecdadından aldığı güçle her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bütün ihanet ve terörist saldırılarla büyük bir kararlılıkla ve başarı ile mücadele eden kahraman milletimiz, aynı zamanda başta ekonomi olmak üzere birçok alanda da tarihi başarılara imza atmıştır. İlimizde siyasilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, özverili çalışan arkadaşlarımız, fedakâr Kırşehirli hemşehrilerimizle birlikte, tarım, sanayi, eğitim, sağlık, ulaşım, jeotermal ve birçok alanda önemli projeler hizmete sunulmuş ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu katkı ve çalışmalarından dolayı destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
Sözlerine 2018 yılı temennileriyle devam eden Arıöz, "2018 yılında da, tarihimizden aldığımız gücü, sürekli değişen, gelişen dünya şartlarının sağladığı fırsatlarla birleştirdiğimizde, Ülkemiz ve İlimiz için hizmet ve yaşam kalitesinin daha da artacağı, başarılı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, bu cennet vatanımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin yakınlarının, kahraman gazilerimizin, 15 Temmuz hain kalkışma sırasında şehadet mertebesine ulaşan demokrasi şehitlerimizin yakınlarının, Kırşehirli hemşehrilerimizin yeni yılını en samimi duygularımla tebrik ediyor, 2018 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri