Annelerden Çocuk İstismarlarına Sert Tepki

Güncel 9 Temmuz 2018 15:14
Videoyu Aç Annelerden Çocuk İstismarlarına Sert Tepki
A
a

Kırşehir’de Cacabey Meyda’nında Çocuk İstismarlarına duyarlı anneler çocuklara yapılan cinsel istismarları protesto etti.


Serpil Seyitgazioğlu Başkanlığındaki 35 kişilik anne ve anne adayı kadınlar “İstismara HAYIR! İdam İstiyoruz. Çocuğuma Dokunma” sloganları atarak tepkilerini ortaya koydu.
Serpil Seyitgazioğlu yaptığı açıklamalarda: “Son dönemde Türkiye’de sayılarının hızla arttığına şahit olduğumuz “Çocuk İstismarlarına HAYIR” demek için burada toplanmış bulunmaktayız. Çocuğuma Dokunma! Artık Eylüller, Leylalar bu acıyı yaşamasın. Çocuklarımızın yüzüne utanarak bakmayalım. Geleceğimiz çocuklarımız. Artık bu acıya dayanacak ne bir anne ne baba ne de vicdan sahibi insanlar kaldı. Bu acılar yüreğimizi dağladı, içimizi incitti.
         Cinsel istismar kime yapılırsa yapılsın suçtur. Fakat kendisini savunamayan çocuk, engelli ve hayvanlara yapılan cinsel istismarın asla açıklaması olamaz. Bu suçları işleyen kişilerin sadece cezaevlerinde bulunması ceza değildir. Bir an evvel gerekli ve caydırıcı yaptırımların hayata geçmesini bekliyoruz. Yarınlarımıza dokunmalarına müsaade etmeyeceğiz! Artık anneler, babalar ağlamayacak.” dedi
 (Haber Merkezi)

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri