Ankara Kızılcahamam’da Kırşehir Rüzgârı Esecek

Güncel 30 Ocak 2018 15:47
Videoyu Aç Ankara Kızılcahamam’da Kırşehir Rüzgârı Esecek
A
a

II Uluslararası Memleket Konuşmaları ve Şiir Kültür Şöleni Yapılacak

Ankara Kızılcahamam’da gerçekleşecek olan duayen yazar ve şair Nermin Akkan’ın 2. sini organize ettiği bu şölene il dışından ve yurt dışından çok seçkin kalemler davet edildi. Bu etkinliğe Ahiler ve Ozanlar Diyarı Şirin Kırşehir’den Gazeteci, Yazar ve Şairlerden oluşan 4 kişilik bir grupta davet edildi.

3 gün devam edecek olan bu uluslararası etkinlikte ülkemizin iç ve dış meseleleri yazarlar ve edipler tarafından konferans biçiminde anlatılarak istişare edilecek. Bu program usta kalem duayen şairlerin şiirleri ile süslenmesi ile bir renk katacak.

2-3-4 Şubat tarihinde Ankara ve Kızılcahamam AB-I Hayat Termal Otel’de yurt içi ve yurt dışı uluslararası etkinlikleri organize eden ülkemizin çeşitli illerinde ki şairler, yazarlar, dernek yöneticileri bir kültür şehri olan Kırşehir’den de şair, yazar, konuşmacı olarak bu davete de Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz, Kırşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı Gürsel Seçilmiş ve Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı, Kırşehir Kent Konseyi Şair ve Yazarlar Grup Başkan Yardımcısı Bekdikli Halk Ozanı İbrahim Düğer katılarak Kırşehir’i temsil edecekler.(HABER:SEMRA YILMAZ)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri