AK Partide 3 İsim Genel Merkeze Çağrıldı

Politika 12 Eylül 2017 16:47
Videoyu Aç AK Partide 3 İsim Genel Merkeze Çağrıldı
A
a

KIRŞEHİR AK Parti’de Mustafa Kendirli’nin istifasıyla boşalan İl Başkanlığı için üç isim öne çıktığı ve bu isimlerin Genel Merkeze çağrıldığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı tarafından AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için düşünülen, Barboros Dulkadiroğlu, Bilgehan Altaş ve Muzaffer Aslan genel merkezde Cumhurbaşkanı ile görüşmeden sonra netleşeceği bildirildi.
Bilindiği gibi AK Parti Kırşehir İl Başkanlığı için 50’ye yakın isim aday olmak için başvuruda bulunmuş ve yapılan temayül yoklaması sonucu Genel Merkeze ulaştırılmıştı. Yapılan değerlendirmeler sonucu bu sayının 3’e indirildiği ve Muzaffer Aslan, Barbaros Dulkadiroğlu ve Bilgehan Altaş arasında yapılacak değerlendirmelerin ardından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Kırşehir İl Başkanı’nın atamasının yapılacağı öğrenildi. AK Parti Genel Merkezi’nin Kırşehir İl Başkanlığı’na yapacağı atamanın ardından kongre takvimi gereğince belde, ilçe ve il kongresinin yapılması planlanıyor.
1000
icon
hayırlı olsun 13 Eylül 2017 08:27

sayın gönlü güzel abim hayırlı olsun adam gibi adam ard niyeti olmayan adam hep yanında olacağız inşallah ...her şey çok güzel olacak..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri