AK PARTİ OLARAK YAPMAYA GELİYORUZ! YIKMAYA DEĞİL!

Güncel 21 Haziran 2018 12:00
Videoyu Aç AK PARTİ OLARAK YAPMAYA GELİYORUZ! YIKMAYA DEĞİL!
A
a

AK Parti Milletvekilleri Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; “ Bu şehre efendi olmaya değil, hizmet etmeye geliyoruz. Siz isteyeceksiniz, biz yapacağız! Hayallerimizin Kırşehir’ini yine birlikte büyüteceğiz. Bizim hemşerimiz isterse gece yarısı bile bizi arayıp; derdini anlatacak! İsterse projelerin durumunu soracak. ” diyerek 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamalar yaptılar.

“AK Parti olarak yapmaya geliyoruz! Yıkmaya değil! Gönüller yapacağız, fabrikalar yapacağız, okullar yapacağız, kalpten kalbe giden köprüler yapacağız… Siz isteyeceksiniz biz yapacağız!

24 Haziran Seçimleri için yaptıklarımızı, yapacaklarımızı söylüyoruz. Türkiye’miz için projelerimizi konuşuyoruz. Yerli marka otomobil diyoruz, Kanal İstanbul diyoruz, 3. Havalimanı diyoruz, yollar, köprüler, hastaneler diyoruz. Biz proje üretiyoruz, onlar laf üretiyor. İstedikleri kadar söylesinler bizim aziz milletimiz bu yalanları yutmaz.

Muhalefetin seçim vaatleri yapım değil yıkım dolu! Cumhurbaşkanımız istikrar ve kalkınma hedeflerinden bahsederken muhalefet yıkım vadediyor. Yerli otomobil duracak, Kanal İstanbul projesi başlamayacak, TRT satılacak, TİKA kapatılacak!!! Bizim milletimiz yıkanı, bozanı değil; yapanı, bir çivi daha çakanı başa tacı eder. Bunu unutuyorlar!

Recep Tayyip Erdoğan Türkiye için çalışıyor, tek derdi ve sevdası Türkiye. Çünkü biliyoruz ki aşk ile çalışan yorulmaz. Bu millete hizmet etmek isteyenin sevdası da aşkı da bitmez.

İşte AK Parti’nin felsefesinden aldığımız hizmet aşkı ile 24 Haziranda Türkiye’mize, Kırşehir’imize hizmet için sizlerin huzuruna çıkıyoruz. Vakit Türkiye Vakti, Vakit Kırşehir vakti… Haydi Kırşehir bir olmaya, biz olmaya, Kırşehir’i şahlandırmaya…”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri