Ak Parti Merkez İlçe Kongresi bugün yapılacak

Güncel 14 Ekim 2017 07:25
Videoyu Aç Ak Parti Merkez İlçe Kongresi bugün yapılacak
A
a

AK Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Merkez İlçe kongresinin birlik ve beraberlik duygusu içerisinde bugün yapılacağını söyledi.

Bugün Merkez ilçe Kongresinin gerçekleştirileceğini belirten Altaş, İlçe kongremizi birlik ve beraberlik içerisinde tamamlayacağız.
Altaş, bugün yapılacak olan kongreye Teşkilat Başkan Yardımcısı Harun Karaca’nın da katılacağını söyledi.
Teşkilatlarda yönetimsel bazda bazı değişikliklere gidileceğinin de sinyalini veren Altaş, "2019 seçimlerine giderken yepyeni bir yönetim, yeni bir vizyonla halkımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Kırşehir Merkez ilçe teşkilatı olarak bu değişikliklerden başarılı bir şekilde çıkacağız" dedi.
AK Parti kongrelerinin bir bayrak değişimi olduğunu da belirten Altaş, "2019 sürecine daha diri ve güçlü girmek açısından seçilen arkadaşlarımızın siyasi başarı noktasında çaba ortaya koymalarını temenni ediyorum.
AK Parti'de kongreler bayrak değişimidir. İlçe başkanı, il başkanı ya da genel başkan değişir yerine yenisi gelir ancak eskisi asla teşkilatlardan uzak kalmaz. Demokrasinin en güzel örneklerini kongrelerimizde yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ettiğimiz kongrelerimizde kimsenin küskünlüğü, kırgınlığı olmamalıdır.
Eski Merkez ilçe kongrelerinde, önceki yönetimlerde aktif görev alan ve yeni yönetimlerde aktif görev almayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın bir kenara çekilmelerine izin vermeyeceğiz. Sürekli teşkilatların içerisinde olmaları hem yeni isimlerin hem de bizim yararımıza olacaktır. Onlardan da teşkilatlarını bırakmalarını istemiyoruz. Her ne kadar görevde olmasalar da yeni yönetimlerdeki arkadaşlara bilgi ve tecrübelerini aktarmalarını, yeni arkadaşlara yardımcı olmalarını bekliyoruz" şeklinde konuştu.
Altaş, "Ak Parti olarak toplumun her türlü meselesini siyasetimizin konusu yapmış, genel bir demokratikleşme çerçevesinde, temel sorunlarımızı çözmek için uğraşıyoruz. İzlediğimiz kucaklayıcı birlik siyaseti bizi hem büyütmüş, hem de ülkemizin birlik ve bütünlüğünün sigortası haline getirmiştir. Türkiye'nin geleceğini şekillendirmekte olan AK Parti'de Kırşehir’de de hizmete talip olduk, hizmetkarlığa talip olduk. Hak aşkıyla, Halk aşkıyla, hizmet aşkıyla, size olan sevdamızla Kırşehir’i büyütmeye devam edeceğiz" dedi
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri