AK Parti İlçe Teşkilatından Aşıkpaşa Gazetesi’ne ziyaret

Güncel 10 Kasım 2017 16:17
Videoyu Aç AK Parti İlçe Teşkilatından Aşıkpaşa Gazetesi’ne ziyaret
A
a

AK Parti İlçe Teşkilatı Aşıkpaşa Gazetesi’ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Merkez İlçe Genel Sekreteri Avukat Halil Atak, Tanıtım Medya Başkanı Sinem Zahide Korkut, Sosyal Politikalar Başkanı Emine Aydın ve Yönetim Kurulu ve Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı Muhammed Mazhar Şahin, Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz ve Muhabir Semra Yılmaz yer aldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Altaş, “Emek veren, çalışan insanların dışında AK Parti Teşkilatında çalışmayanlar ayıklanıyor, Türkiye genelinde 10 milyon civarında yönetiminin üzerinde kişi sayısı var. Kırşehir’de ise bu sayı 300 üzerinde baş teşkilat mevcut. Önümüzdeki yıl 2019 seçimleri olacak. İnşallah 2019 yılında tekrar Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız” dedi.
AK Parti Teşkilatı başa geldikten sonra hayal bile edilemeyecekleri projelerin olduğunu söyleyen Altaş: “Denizin altındaki Marmaray’ın açılışından tutun Kırşehir Kentpark, Güzler Parkı’na kadar yapılan gerçekleşen projelerin hayal bile edilmediğini söyledi. Bir ay önce kapının önündeki çamurdan şikâyet edildiğini ancak şu anda her şey yapıldı” ifadelerini kullandı.
Vatandaşlara ulaşma hedefinde olduklarını ifade eden Altaş, Kırşehir belediyesinin başarısına da vurgu yaparak, “Bizim belediyemiz çok başarılı bir belediyedir.  Genel siyaset anlamda da iktidarımızın 15 yıllık başarılı bir dönemi var. Çıtamız yüksek. Bu çıtayı daha da yükseltmek için gayret gösteriyoruz” dedi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
(SEMRA YILMAZ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri