Aile hekimlerinden örnek davranış

Güncel 13 Kasım 2017 09:48
Videoyu Aç Aile hekimlerinden örnek davranış
A
a

Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Boztepe Toplum Sağlığı merkezi ve Aile Sağlığı merkezinde aile hekimi olarak görev yapan Dr. İhsan Zengintepe, Dr. Murat Yavuz ve Paramedik Ramazan Oğuz örnek bir davranış göstererek hayırlı olsun ziyaretine Sağlık İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu adına Arakan'a Yardım Kampanyasına bağışta bulundukları belgeyi hediye ettiler.

Bu örnek davranışın kendisini çok duygulandırdığını belirten İl Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu sözlerine şöyle devam etti; "Hekimlerimizin bu anlamlı ve örnek davranışını tebrik ediyorum, ümit ediyorum ki bu hareketi tüm ülkemizdeki hayırlı olsun ziyaretlerinde örnek olacaktır.  
Hekimlerimiz bağışlarıyla Arakandaki Müslüman kardeşlerimizin yarasına bir nebze de olsa merhem olmaya çalışmışlardır. Arakandaki kardeşlerimizin bu zor durumlarında yaralarını dindirmek, hüzünlerine ortak olmak bizlerin en kutsal görevidir."
Bu anlamlı davranışıyla bizi mutlu eden arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, davranışlarının bundan sonra ilimizde ve ülkemizdeki tüm ziyaretlere örnek olmasını temenni ediyorum." dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri