Ahiliğin Merkezi Kırşehir’e çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz

Güncel 24 Eylül 2018 13:50
Videoyu Aç Ahiliğin Merkezi Kırşehir’e çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz
A
a

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ‘dan Başkan Bahçeci’ye övgü dolu sözler ...

 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, 31.Ahilik Haftası kapanış programı nedeni ile bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kırşehir’e geldi.  

Kırşehir Belediyesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ı Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri karşıladı.  

Karşılama sonrasında Belediye binasında Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret eden Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay burada Belediye Şeref Defterini imzaladıktan sonra Kırşehir’e yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den bilgi aldı. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci sizlerin Ahilik kutlamalarına teşrifleriniz bizleri onurlandırdı. 2009 yılından bu yana Kırşehir’e yaptığı hizmetleri ile ilgili bir sunum halinde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a anlattı.  

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’da Başkan Bahçecinin yapmış çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Kırşehir’ çok büyük çalışmalar gerçekleştirmişsiniz. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Kırşehir tarihi, kültürü ile kadim bir şehir. Ahiliği merkezine hak ettiği hizmetleri yapmışsınız. Kırşehir’e yapılan talepleride en kısa zamanda gerçekleştireceğiz dedi.  

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Kırşehir’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı tebrik etti.    Konuşmanın ve sunum ardından Başkan Bahçeci Cumhurbaşkanı Yardımcısına yöresel hediyeler ve bir tablo takdim etti.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri