Ahi Evran Üniversitesi Tecrübelerini Paylaşmaya Devam Ediyor

Güncel 3 Nisan 2018 13:04
Videoyu Aç Ahi Evran Üniversitesi Tecrübelerini Paylaşmaya Devam Ediyor
A
a

Kalite süreçlerini başarıyla tamamlayan, stratejik planlarını uygulayan ve projeleriyle adından sıkça söz ettiren Ahi Evran Üniversitesine diğer üniversitelerden ziyaretler devam ediyor.

Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, Ahi Evran Üniversitesinin kalite süreci ve stratejik planını hayata geçirme ve uygulama aşamaları gibi konularda bilgi sahibi olmak ve deneyimlerinden yararlanmak üzere Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.

Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş, Ahi Evran Üniversitesinin kısa sürede birçok başarılı çalışmaya imza attığını belirterek Ahi Evran Üniversitesinin deneyimlerinden yararlanarak kendi üniversitelerindeki çalışmalarda bu deneyimleri uygulamak istediklerini kaydetti.

 

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Ahi Evran Üniversitesinin başarıyla sonuçlanan süreçlerin etkin ekip çalışması ile birlikte gerçekleştiğini söyleyerek özellikle kalite sürecinde tüm personelin bu işe yürekten sahip çıktığını anlattı. Ülkemizde yapılan işlerin kalite düzeyinin yüksek olması ve bu işlere gereken önemin verilmesi gerektiğinin altını çizen Rektör Karakaya, üniversitelerin bu süreçte en çok eğitim alanında bu konulara dikkat etmesi gerektiğini söyledi.  Ahi Evran Üniversitesi olarak kendilerine bilgi desteği sağlayacaklarını ifade eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Gümüş’e teşekkür etti.Ziyaretin ardından Kalite Yönetim Koordinatörlüğü Ekibi ile bir araya gelen Prof. Dr. Metin Gümüş, Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Kalite Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Kurt ile Kalite Yönetim Koordinatörü Yardımcısı Ekrem Öztürk’ten geçirilen kalite süreçleri hakkında bilgiler aldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri