Ahi Evran Üniversitesi Öğrencileri Kongreye Katıldılar

Güncel 17 Mayıs 2018 15:36
Videoyu Aç Ahi Evran Üniversitesi Öğrencileri Kongreye Katıldılar
A
a

AEÜ Yüksek Lisans Öğrencisi Alanya’da Uluslararası Kongreye Katıldı

Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı yüksek lisans öğrencisi Medine Fural öğretim üyesi Doç. Dr. Azize Serap Tunçer’in dersi kapsamında hazırladıkları “Büyükşehir Belediyelerinin Projelerinin ve Hizmet Dağılımının İncelenmesi: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Samsun Örneği” başlıklı bildiriyi uluslararası kongrede sundu.
28 Nisan 1 Mayıs 2018 tarihlerinde Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, Amasya Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi ve DTI University (Slovakya), Alanya Belediyesi iş birliği ile Alanya'da gerçekleştirilen III. INES Education and Social Science Congress (ESS - 2018)’ye yoğun bir akademik katılım oldu.
AEÜ Öğrencileri  Samsun’da Uluslararası Kongreye Katıldı
Ahi Evran Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü son sınıf öğrencileri, öğretim üyesi Doç. Dr. Azize Serap Tunçer’in Bitirme Tezi dersi kapsamında hazırladıkları çalışmaları, Samsun Valiliği ve HEGEM Vakfı tarafından Samsun’da gerçekleştirilen “Uluslararası Şiddet ve Sosyal Travmalar Kongresi”nde sundular. 25-29 Nisan tarihleri arasında beş gün boyunca Samsun’da gerçekleştirilen kongrede, Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri Cennet Nur Ödemiş ve Bilal Söyü hocaları ile birlikte hazırladıkları “Uygar Barbarlık Olarak Kadına Karşı Şiddet Olgusu” başlıklı bildirinin sunumunu gerçekleştirdiler.
AEÜ Yüksek Lisans Öğrencisi Trabzon’da Uluslararası Kongreye Katıldı
Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı yüksek lisans öğrencisi Abdulkadir Aksu; öğretim üyesi Doç. Dr. Azize Serap Tunçer’in dersi kapsamında hazırladıkları “Kentsel Gelişimde Belediyelerin İmar Planlarının Rolü” başlıklı bildiriyi uluslararası kongrede sundu. Trabzon Valiliği himayelerinde Ortahisar Belediyesinin desteği  ve Karadeniz Teknik Üniversitesi iş birliğiyle hazırlanan I. Uluslararası Kanuni Sultan Süleyman Sempozyumu, 24-26 Nisan 2018 tarihlerinde Trabzon'da gerçekleştirildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri