Ağustos Ayı İlçe Müftüler Toplantısı Yapıldı

Güncel 16 Ağustos 2018 13:59
Videoyu Aç Ağustos Ayı İlçe Müftüler Toplantısı Yapıldı
A
a

Kırşehir Müftülüğü’nde Ağustos Ayı İlçe Müftüler toplantısı yapıldı. Kırşehir İl Müftülüğü ile ilçe Müftülükleri arasında koordineyi güçlendirmek, yürütülen iş ve işlemlerde birlikteliği sağlamak, hizmette verimliliği artırmak ve yapılan hizmetleri yerinde görmek amacıyla her ay Kırşehir’ in farklı bir ilçesinde yapılan ilçe müftüleri toplantısı bu ay Kırşehir Müftülüğü’nde yapıldı.

Yapılan toplantıya Kırşehir Müftüsü  Mehmet Yaman başkanlığında, İl Müftü Yardımcısı Hasan Hüseyin Arslantürk, Akpınar İlçe Müftüsü Vekili Halil Yılmaz, Akçakent ve Çiçekdağı İlçe Müftüsü Vekili Ramazan KOTAN, Boztepe İlçe Müftüsü Emin Yüksek, Kaman İlçe Müftüsü Vekili Ahmet Yalçınkaya ve Mucur İlçe Müftüsü Vekili Yasin Güneş katıldılar.
                Yapılan toplantıda ülke genelinde olduğu gibi Kırşehir il ve ilçelerinde de kutlanacak 2018 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri değerlendirildi. Ayrıca Türkiye Diyanet Vakfı Vekâletle Kurban konusu ile ilgili olarak ilimiz ve ilçelerinde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Gündemdeki diğer konular üzerine yapılan değerlendirmelerin ardından toplantı sona erdi. (Haber Merkezi)
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri