3. Kızkalesi Medya Günleri’ne Kırşehir Basınını Bekliyoruz

Güncel 22 Ağustos 2017 15:52
Videoyu Aç 3. Kızkalesi Medya Günleri’ne Kırşehir Basınını Bekliyoruz
A
a

Erdemli Belediyesi Basın-Yayın Müdürü Adem Arslan: “Kırşehirli gazetecileri etkinliğimize bekliyoruz”dedi.

Mersin’in Erdemli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Adem Arslan ve Erdemli Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü adına İletişim Danışmanı Fethiye ÖzdalAşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz’ü ve Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Emin Turpçu’yu ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Erdemli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Adem Arslan önümüzdeki ay gerçekleştirilecek olan 3.  Kızkalesi Medya Günleri hakkında bilgiler verdi.
Arsan, Kız Kalesi Yerel Medya Günleri Adana, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Aksaray, Konya, Niğde, Karaman, Nevşehir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Ankara, Mersin ile 16 ilin katılımından oluşacağını belirterek, şu ifadelere yer verdi: “3.sünü düzenlenen yarışmamız kapsamında 16 İl ve İlçelerinde yayın yapan radyo, televizyon, dergi gazete ve internet haber siteleri 38 farklı dalda yarışabilecekler. Yerel Basına destek veren ulusal televizyon kanalı da ödüllendirilecektir.
29, 30 Eylül ve 1 Ekim 2017 tarihlerinde Kız kalesinde gerçekleştirecek olan 3.Kızkalesi Yerel Medya Günlerine icra edilecek olan basının sorunları çalıştayının bu yıl ki ana teması “Medya ve Kadın” olarak belirlenmiştir. Erdemli Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.Kız Kalesi Yerel Medya Günlerine 10 Farklı Üniversiteden oluşturulan bir akademik danışma kurulu destek vermektedir” dedi.
Yarışmaya başvurunun son gününün 22 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacağını söyleyen Erdemli Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü adına İletişim Danışmanı Fethiye Özdal ise Yarışmanın 1 Ocak 2016-31 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılmış ve yayınlanmış eserlerin/ürünlerin kapsadığını belirterek 22 Eylül tarihine kadar www.kizkalesimedyagunleri.com internet sitesinden yapılacağını belirtti.
Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Emin Turpçu’da Mersin’in Erdemli Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Adem Arslan ve Erdemli Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü adına İletişim Danışmanı Fethiye Özdal’a gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek Kırşehir basınını böyle bir organizasyona davet etmelerinden dolayı Erdemli Belediye Başkanına ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Adem Arslan’a teşekkür etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
 

Haber: SEMRA YILMAZ
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri