29. Vergi Haftası’nda Boztepe Kaymakamı Özdemir'e Ziyaret

Güncel 27 Şubat 2018 16:34
Videoyu Aç 29. Vergi Haftası’nda Boztepe Kaymakamı Özdemir'e Ziyaret
A
a

29. Vergi Haftası münasebetiyle Malmüdürü V. Şenol Can ve Gelir Uzmanı İdris Gevrek Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir’ i makamında ziyaret etti.

Malmüdürü V. Şenol Can ziyarette Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir’e 29. Vergi Haftası’nı kutladıklarını belirtti. Şenol Can, “Vergi Haftası’nın amacı mükelleflerimize vergi ödeme alışkanlığı kazandırmak ve sağlıklı bir vergi bilinci oluşturmaktır.” dedi
       Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vererek güvenli bir gelecek bırakmak, vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin seri ve etkin bir şekilde yürütmek, doğal afetlere uğrayan vatandaşlarımızın yaralarını ivedi bir şekilde sarmak için gerekli maddi kaynağı vatandaşlarımızın ödediği vergi gelirleri oluşturmaktadır.
Vergi vermenin vatandaşlık görevimiz olması yanında kutsal olduğu bilinciyle, Vergilerini tam ve zamanında ödeyerek ülkemizin kalkınmasına, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza etkin bir şekilde sunulmasına katkı sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri