23 Nisan 4. Çocuk Şenliği Masal Park’ta yapılacak

Güncel 21 Nisan 2018 14:21
Videoyu Aç 23 Nisan 4. Çocuk Şenliği Masal Park’ta yapılacak
A
a

Kırşehir Belediyesi'nin 4. Çocuk Şenliği Programı çerçevesinde bugün Aşıkpaşa Masal Parkta yapılacak.

Çocuk Şenliğinde; Çocuk Korosu, Palyaço, Yüz boyama Etkinliği, balon, karagöz gölge oyunu, Hacivat karagöz, Jonglör, Karagöz Atölye, Orta Oyunu, İlizyon (Sihirbazlık),Meddah, Çocuk Tiyatrosu, Pamuk Şeker, Kukla Gösterisi, Pandomim, Maskot,Dilli Düdük ve çeşitli yarışmalar ve müzik eğlence programının yer alacağı bir etkinlik düzenlenecek. 

  Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek bu etkinliğe tüm çocuklar davet edildi. Etkinlik bugün  saat 12.00'te başlayacak ve 16.00 ‘da sona erecek. Şenlikte, minikler bütün gün çocuk olmanın tadını çıkaracak. 

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Büyük Önder Atatürk’ün çocuklara armağanı bu bayramın en güzel şekilde kutlama gayreti içerisinde olduklarını belirterek, bu yıl Çocuk şenliğimizi 23 Nisan 2015 tarihinde faaliyete geçirdiğimiz ve çocuklarımıza hediye ettiğimiz Aşıkpaşa Masal Parkında 4.cüsünü düzenleyeceğiz.   

Başkan Bahçeci “Belediye olarak biz de çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu artırmak ve kıvancımızı paylaşmak için bu sene Çocuk Şenliğimizin dördüncüsünü düzenleyeceğiz. Büyük küçük herkes Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlasın, herkes biraz çocuk olsun, tüm çocuklar daha da mutlu olsun istiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var.” şeklinde konuştu.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri