2019 İslam Coğrafyasının seçimi

Güncel 10 Ekim 2017 17:10
Videoyu Aç 2019 İslam Coğrafyasının seçimi
A
a

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Kırşehir teşkilatını ziyaretinde 2019 yılı seçimlerinin AK Parti’nin değil İslam Coğrafyasının seçimi olduğunu söyledi.

İl Başkanlığında konuşan Karacan, illeri dolaşarak 2019 için hızlı teşkilatlanmalar yaparak, il bazlarında STK’larla işbirliğini geliştirme çalışmaları yaptıklarını söyledi. Karacan, “2019 yılı seçimleri İslam Coğrafyasının var olma ya da yok olma seçimi 2019 İslam Coğrafyasında dimdik ayakta duran İslam Coğrafyasına sahip çıkan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi 2019 ülkenin gelecek nesillere ya ülkeyi diri, iri, bir, beraber hep birlikte devretme zamanı ya da 2002’de başlayan bu kutlu davanın sizlerin emeğinin heba olması seçimi” dedi.
Makamlarda oturanların Recep Tayyip Erdoğan sayesinde makamlarda oturduğunu ifade eden Karacan, “Liderimizin bu kutlu davanın yürüyüşünde olduğu için makamlarda oturuluyor. Şahsımda belediye başkanları, milletvekilleri de dahil. Herkesin kişisel katkısı elbette var. Bu dava Recep Tayyip Erdoğan’ın eseri. Bizler bu kutlu davada ülkenin geleceği için çalışmalıyız.
Bu ülke 12 Eylülleri yaşadı. 28 Şubat yaşandı. Parti kapatmalar yaşandı. Bu ülke MİT tırlarını gördü. 17/25 Aralık yaşandı. Hep birlikte 15 Temmuz’u yaşadık. Memleketin senelerdir altına yerleştirdikleri her tarafı sarmış hiçbir şekilde geri adım atma olmayacak. Şehitlerimizin ve gazilerin hakkını ödeyemeyiz.
Ülkenin bekası için çalışan asker, polis nede 15 Temmuz şehitleri hiç birinin hakkını ödeyemeyiz. 2019 seçimlerinde bu nedenle kutlu dava için hep birlikte olmaya devam etmeliyiz. Eksiklerimizi ve yanlışlarımızı birbirimizi tamamlayarak aşacağız” diye konuştu.
İl Başkanlığı görevine yeni atanan Muzaffer Aslan’a da hayırlı olsun hediyesi sunan Karacan’ın Kırşehir programına Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş ve Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer eşlik ediyor. (İHA)
1000
icon
muzaffer vekilim 12 Ekim 2017 13:31

sen adam gibi adamsın kim ne derse desin....seni bilen biri olarak aklında ne fitne var ne fesatlık tertemiz bir kalbin var senin vekilim...derler ya kalbi yüzüne vurmuş diye...kimsenin hakkında en ufak bir dedikodun olmaz ....inşallah allah yonunu açık eder vekilim senin..

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri