2018-2019 Sezonu Kombine Bilet Satışları Devam Ediyor

Spor 6 Temmuz 2018 16:46
Videoyu Aç 2018-2019 Sezonu Kombine Bilet Satışları Devam Ediyor
A
a

7 yıl aradan sonra Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon olarak Türkiye 3. Ligi' ne yükselen Kırşehir Belediyespor' da yeni sezon için hazırlıklar devam ederken,Kırşehir Belediyesi Gelir Şeflğinde kombine bilet satışları da artarak devam ediyor.

Birçok taraftar esnaf ve siyasiler kombine bileti satın alarak transfer çalışmalarını sürdüren Kırşehir belediyespor' a Kırşehir    Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi Meclis Üyesi Turgut Bedir, Kırşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Duran protokol kombine bileti, Kırşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Personeli Koray Gülcü,Kırşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü Personeli Dursun Ekici ise kombine bilet alarak takımına destek oldu. Kırşehir Belediyespor resmi sitesinde Kırşehir Belediyespor'a destek veren herkese teşekkür mesajı yayınlandı.
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KENDİRLİ' DE  KOMBİNE BİLETİ ALDI
                Milletvekili Mustafa Kendirli, şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Kırşehir Belediyespor’un 3. Lig’te kalıcı ve başarılı olması için üzerine düşecek her türlü destek ve katkıyı yapacağını belirterek, “7 yıl aradan sonra Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’nin takıma sahiplenip Belediye bünyesine alması ile büyük başarı elde etti ve Bölgesel Amatör Lig’te hepimizin yüzünü güldürerek şampiyon yaparak 3. Lige çıkardı. Artık takımımızın profesyonel ligte kalıcı olması ve daha üst liglere çıkmasını istiyoruz. Tabi bu konuda herkes gibi milletvekili olarak benim de destek ve katkılarım olacak. Takımımızın her türlü sorununun çözümü için çaba harcayacağımdan kimsenin endişe olmasın. İnşallah 3. Lig’te te güzel günler yaşayacağız” dedi.
                Kırşehir Belediyespor Kulübü tarafından hazırlanan ve taraftar gruplarının satışını yaptığı kombine biletinden satarak desteğini ortaya koyan Milletvekili Mustafa Kendirli, bütün taraftarları en az birer kombine bileti alarak takıma maddi katkı vermeye davet etti.
Kırşehir Belediyespor Kombine Bilet fiyatlarının sivile 200 öğrenciye 150 TL olduğu belirtilmişti. (Haber Merkezi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri