“Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyoruz”

Güncel 20 Mart 2018 13:21
Videoyu Aç “Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyoruz”
A
a

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

      Ramazan Baykara mesajında “ Tecrübe ve birikimlerinden istifade ettiğimiz yaşlılarımız; dün ile bugün arasında köprü kuran, değerlerimizi gelecek nesillere taşıyarak çocuklarımızın ve gençlerimizin yetiştirilmesinde büyük emekleri olan değerli büyüklerimizdir. Büyük mutasavvıf Mevlana Celalettin Rumi’nin ‘Hamdım, piştim, yandım’ sözünde belirttiği üzere ham olarak geldiğimiz bu dünyada, olgun ve bilinçli bireyler olarak yaşamımızı sürdürmemizde yaşlılarımız, önemli roller üstlenmektedir. Bizlere zamanında kol kanat geren, vatanına ve milletine bağlılıkla çalışan bu güzide insanlar, ömürlerinin bu hassas evresinde ilginin, sevginin ve saygının en büyüğünü hak etmektedir. Yeni nesillerin milli ve manevi değerlere sahip gençler olarak yetiştirilmesinde büyük katkıları olan değerli büyüklerimize göstereceğimiz hürmet, aynı zamanda bir ahde vefa örneğidir.
           Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak, sevginin en güzeline layık saygıdeğer büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, kendilerine uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyoruz” dedi.
 
>
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri