"Vakit Türkiye Vakti" “Vakit Kırşehir Vakti”

Güncel 2 Haziran 2018 16:00
Videoyu Aç "Vakit Türkiye Vakti" “Vakit Kırşehir Vakti”
A
a

“Yerel hizmetleri güçlü bir şekilde yapıyor. Bizlerde Ankara'dan şehrimiz için gerekli yatırımları getirerek başkanımıza destek olacağız…

AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan seçim koordinasyon merkezinin hazırladığı program dahilinde seçim çalışmalarına devam ederek vatandaş ziyaretlerini yapıyor.

Vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği altında gerçekleştirilen ziyaretlerde, 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında konuşan AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan; yola çıkarken, "Vakit Türkiye Vakti" “Vakit Kırşehir Vakti” dediklerini hatırlatarak, "Durmak yok, yola devam diyoruz ve yola devam edeceğiz. Oluşan birliktelik Kırşehir için güzel hizmetlere vesile olacaktır." dediler. 
AK Parti Kırşehir Milletvekili adayı Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan ilçe ve köyleri ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ettiklerini, seçim dönemleri dışında her zaman mahallelere ziyaretlerde bulunduklarını belirterek, "Bugün gündemde seçim olabilir ama daha önce buralara geldiğimizde gündemimizde sizler vardınız. Mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit edelim diye sizlerle her zaman bir araya geldik. Asıl görevimiz vekalet görevini aldıktan sonra başlıyor. Arzu edilen yerel hizmetleri başkanımız Yaşar Bahçeci güçlü bir şekilde yapıyor. Bizlerde Ankara'dan şehrimiz için gerekli yatırımları getirerek başkanımıza destek olacağız. Bu seçim ülkemizin geleceği için çok önemli bir seçim. Yüksek bir katılım sağlayalım. Akrabalarımıza, dostlarımıza haber vererek, bu seçimden güçlü bir şekilde çıkalım. " dediler.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri