“Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını Kutluyoruz”

Güncel 14 Mart 2018 14:42
Videoyu Aç “Tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını Kutluyoruz”
A
a

Sağlık-Sen Kırşehir ŞubesiBaşkan Adayı Yasin Yavuz, 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili açıklamada bulundu. Yavuz: “

Sağlık-Sen Kırşehir ŞubesiBaşkan Adayı Yasin Yavuz, 14 Mart Tıp Bayramı ile ilgili açıklamada bulundu. Yavuz: “ 14 Mart Tıp Bayramında,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan sağlıkta şiddetin önlenmesi için gerekli yasal düzenlemelerin yapılması ve önlemlerin alınması özelliklede sağlık çalışanlarımıza yıpranma payı verilmesi konusunda müjdeli haberler bekliyoruz. İnşallah kadro ayrımı olmadan geçmiş yılları kapsayan bir yıpranma payı hakkının sağlık çalışanlarımızın özlük hakkına yansıtılması Tıp Bayramımızı dahada anlamlı kılacaktır.
 
Ayrıca bu anlamlı günde taşerona kadro sürecinde son KHK ile ihale türleri nedeniyle kapsam dışında bırakılan sağlık tesislerinin bilgi işlem ve yemekhane gibi birimlerinde çalışan arkadaşlarımızın biran önce kadrolarına kavuşturulmaları büyük önem arz etmektedir. 
Kadroya kavuşan arkadaşlarımızın yaşadığı bayram havasını devlet büyüklerimizin düzenlemeleri ile  kadroya kavuşacak bu arkadaşlarımızında en kısa zamanda yaşayacağına inancımız tamdır.
Bizler insanlara daha sağlıklı daha kaliteli bir yaşam sağlamak için onurlu ve kutsal bir görevi bütün zorluklara rağmen yerine getirmeye çalışan büyük bir aileyiz. 
Bu manada şartlar ne olursa olsun omuz omuza görev yapan, Sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılması için fedakârca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını Kutluyoruz.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri