“Regaip Kandili, ihsan ve ikram gecesidir”

Güncel 22 Mart 2018 16:03
Videoyu Aç “Regaip Kandili, ihsan ve ikram gecesidir”
A
a

Bizlere mübarek Ramazan’ın ve Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi Regaip Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Ramazan Baykara, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Kendimizi sorgulamamız gerektiğini hatırlatan özel gecelerden birisi olan, mübarek Regaip Kandiline erişmenin sevinci içerisindeyiz. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik, arkadaşlık, yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve biz kullarını Allah'a yakınlaştıran bu mübarek günler vesilesiyle aramızdaki çekişmeleri kaldıralım, kırgınlıkları bir tarafa bırakalım, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için bir arada olalım. Hayatımıza nice güzellikler katan gecelerden birisi olan Regaip Kandili, ihsan ve ikram gecesidir. Bizlere mübarek Ramazan’ın ve Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisidir.
           
Bu duygu ve düşüncelerle, Vatan ve millet nöbetindeki tüm Mehmetçiklerimizi, polislerimizi Yüce Allah’a emanet ediyor, Regaip Kandili’nin ülkemize, milletimize ve Türk-İslam alemine huzur, barış, kardeşlik ve hoşgörü getirmesini temenni ediyorum. “dedi.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri