“Mutlu bir yarıyıl diliyorum”

Güncel 20 Ocak 2018 13:15
Videoyu Aç “Mutlu bir yarıyıl diliyorum”
A
a

Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar:“Mutlu bir yarıyıl diliyorum”

Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar:
“Mutlu bir yarıyıl diliyorum”
Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar, yarıyıl nedeniyle mesaj yayınladı.  
Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar, yarıyıl nedeniyle mesaj yayınladı.  Mesajında İlçe Milli Eğitim Müdürü Örsan Pınar, şunları bildirdi:
“İlçemiz genelinde 9 okul bünyesinde yer alan; 1 ana okul, 3 ilkokul, 3 ortaokul ve 2 lisemizde; 18 Eylül 2017 tarihinde başlayan 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın 1. dönemini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunuyoruz.
Değerli meslektaşlarım, nesillerimizi yetiştirmek adına özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı ve azminizi yürekten destekliyorum.  Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz’ın talimatıdır, lütfen öğrencilerinize ödev vermeyin. Öğrencilerinizi evlatlarınızdan farklı görmediğinizi, tüm gücünüzle onların en iyi şekilde yetişmesi adına bu kutsal görevi severek ifa ettiğinizi biliyorum. Geleceğimizi inşa etme yolunda, eğitim adına yaktığınız meşaleyi sonsuza dek taşıyacağınıza yürekten inanıyorum. Ülkemizi çağın ilerisine taşımak ve geleceğimizi emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çıktığınızı biliyor, üstün gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın 2. döneminde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak dileklerimle tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza ailesi ve sevdikleriyle beraber mutlulukla geçecek bir yarıyıl tatili diliyor; eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.”

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri